Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník haribo11
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 23.2.2014

..a pak že na Karlštejně neni na jaře štěrk...

Vloženo: 23.04.2013, Uskutečněno: 21.04.2013, Zhlédnuto: 9x

... to je jasný, že tam byl naštěstí jsem to zvládla.. To ale předbíhám.
Dopoledne jsme s Italkou vyrazili na návštěvu k domovu. Po dost očekávaném bloudění Prahou jsem konečně vyjela směr MB. Mojí naučenou trasu MB - Jc jsem si neskutečně užívala. Bylo krásně, jela jsem sama, prostě paráda. Potom Třtěnice, pomazlit se s hafanem, do Hořic na slovíčko s kámoškama a rovnou do Mělníka.. V Mělníce na mě nikdo nečekal, tak jsem frčela na Slaný Tam jsem konečně dojela hladovou smečku a vyrazili jsme k Máně na něco na zub. Z tajných zdrojů vím, že z Karlštejna do Prahy ( nemam tušení kudy se to jelo ), je štěrk. To bylo pořád keců, kde by se tam asi vzal? a kdo by ho tam dal? a bla bla... no .. světe div se.. Byl tam.. v každý zatáčce... myslela jsem, že umřu Naštěstí..kdo se má utopit - neuhoří.. tak jsem stále tady.. Byla to super vyjížďka ale měla jsem toho vážně plný kecky. Díky smečko za krásný den

Chuaann (0) napsal 04.12.2013 v 10:51

dobrej text

Gladiuska (0) napsal 02.05.2013 v 15:13

haribo11 (0) napsal 24.04.2013 v 10:02

no dovol, kolona to nebyla. pohybovali jsme se docela rychle a já ten štěrk viděla moc dobře, to mi věř

adlus (20) napsal 23.04.2013 v 20:28

jela sama jo??? no před Tebou nikdo, to je fakt ale za Tebou kolona až do Mělníka
Ten Tvůj tajný zdroj bude asi majitel toho kamenolomu, né??
Jelo se tam už skoro večer, takže když štěrk nevidíš, tak tam není

• batůžek na svojí vlastní motorce

Jelikož jsem správná baba a myslím hlavně na svoje přátele... :-$ :-D :-P ehm... :-$ Bylo mi jednoho krásného dne líto Lukáška.. Byl celý týden v Praze bez motorky, bylo krásně a já věděla, že musí trpět. Tak jsem

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • 1. jarní vyjížďka

Kde mám rukavice? ... Nebude mi zima? ... Snad nebude pršet... Umím ještě vůbec sednout na motorku? :-$ To se mi honilo hlavou před první jarní jízdou.. Pravidla vyjížďky byla následující - Chci jet pomalu a opatrně

Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Servis Ducati

Nedá se to vydržet.. mravenčení v prstech.. Kontrola předpovědi počasí na příští dny.. Nejvyšší čas ubytovat krásku na skok do servisu. Za chvilku už totiž bude ideální chvíle vytáhnout ji do první společné sezóny. Přes

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.04.2013