Kawasaki VN 1500 (1999)

Vlastník Jenniks
Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 15.2.2022

Vloženo: 09.04.2013, Uskutečněno: 09.04.2013, Zhlédnuto: 10x

Tak je tady další moto sezóna! Bude jiná v tom, že nebudu jezdit už pouze sólo, ale taky s ledvinkou. Původní dvousedlo jsem kdysi prodal, takže problém..ale vždycky je nějaké řešení! Za jednosedlo jsem si minulý rok udělal nosič, Pěkný pevný zajímavý.. Takže posloužil jako základní kostra! Zkrátil jsem ho a s přispěním profi svařeče připravil a přivařil úchyty na sedlo druhé, a zároveň menší opěrku a menší nosič nakonec. Je to celkem dost velký kus železné masy, ale raději mít všechno předimenzované! Jako druhé sedlo jsem zvolil sedlo řidiče z Jawky kejvačky, koupil podsedlový plech a originál polstr, celé to ještě potáhl dvoumilimetrovým filcem a ve finále tuhou dobrou kůží z mé letité bundy. Většina konstrukce a svárů se schová pod třásněmi, které být musí..aby se přinejmenším nástavba vizuelně přiblížila zbytku motorky. A finálový komaxit! Tady mám výhodu, že kostra Driftra je celá v černém, takže v podobných situacích nemusím nikde nahánět chromaře! Mezitím si čekání na práškový nástřik krátím hrátkami s plexi! Strhl jsem jeho lemování (už celkem hnus) a při čištění od zbytku lepidla jsem musel připustit, že přeleštění je víc než nutné! Takže pátrám po nejpřijatelnější technologii a tudíž nejlepšímu výsledku, protože kdo jel za sluníčka s poškrábaným štítem, ví co to je za hrůzu!

• 2021

Začátek sezóny 21 se protáhl, jednak počasí nic moc, jednak motorka ještě stála v dílně u mechanika. Chtěl jsem nechat přetěsnit víka hlav motoru, předchozí majitel se v tom hrabal a diletantsky ve finále nanesl nový těs

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • konec sezóny 2019

Je to tak, včera poslední (asi) slunečný den, kdy šlo ještě krásně jezdit (u) Takže co je nového?! Jak jsem naposledy zmiňoval, brašny už nahradily plastové kufry, praktičtější a o něco větší! Do jara by měly dostat nov

Vloženo: 28.10.2019
    Uskutečněno: 28.10.2019
  • A jedeme dál

A jedeme dál ;-) Z Allegra koupené origo sedlo, vymyslel jsem si nové potažení- kombinace kůže/koženka a zadal to čalouníkům, které jsem naštěstí objevil v Ost. Zábřehu! Výborná spolupráce a výsledek přesně podle přání!

Vloženo: 16.07.2019
    Uskutečněno: 16.07.2019