BMW K 1200 LT (2000)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 6.11.2010
Aktualizováno 10.5.2013

Vloženo: 25.02.2013, Uskutečněno: 25.02.2013, Zhlédnuto: 12x

Myslím, že kurz byl nejen pro mě velkým překvapením a to pouze v dobrém slova smyslu. Bezvadný přístup opravdových profesionálů v moderním prostředí byl pro nás skutečným přínosem. Kdo měl zájem mohl si z kurzu opravdu hodně odnést, nejen z teorie, ale i velmi cíleně připravených praktických úkolů. Pracoviště vzorně připravené a když člověk něco nevěděl nebo potřeboval, tak dostal velmi kamarádskou fundovanou odpověď, aby vše dobře pochopil, což bylo i cílem celého kurzu. Zde jsme se sešli všichni stejně postižení a tak výuka neprobíhala formou, že by se člověk nebo mistr koukal kolik už je na hodinkách, ale často se výuka protáhla do večerních hodin. Závěrem bych moc rád poděkoval celé škole a hlavně partě lidí, kde si netroufnu vyzdvihnout jedince, neboť jako celek mají od nás všech velkou jedničku a pokorné díky. Kurz byl pro mě opravdovým posunutím v mích znalostech a dovednostech. Přesto, že jsem jen ohromný fanda motorek, cestování a techniky a v budoucnu se asi touhle věcí profesionálně živit nehodlám, ale i tak rád využiji dalších akcí téhle skvělé party lidí a žádné vynaložené prostředky pro mě nebudou zbytečné, když vím, že se o mě starají opravdoví odborníci a já se ve svém "koníčku" budu moc opět zdokonalit. Určitě při návštěvě Brna moje kroky povedou s pozdravem směrem ke již zmíněné INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLE AUTOMOBILNÍ.

TC-Def (0) napsal 25.02.2013 v 10:47

Jo no bylo, ale Dopravka na tohle asi nemá :) je to škola na hovno.

Mira-KT (4) napsal 25.02.2013 v 10:39

To asi těžko, neboť takové jedinečné vybavení se zaměřením pouze na motorky mají jako jediní pouze v Brně, čímž netvrdím, že by nebylo fajn mít takových škol v ČR více.

TC-Def (0) napsal 25.02.2013 v 10:34

Tohle přesně by mohli také uskutečnit na Střední průmyslový škole Dopravní v Plzni :)

• Zkušební jízda po zimní pauze

Tak jsem dnes oživil a trochu projel bramboru, dříve než jako každý rok zahájim sezonu výletem na pražskou výstavu. Z malého zkušebního okruhu jen v monterkách se nakonec vyklubalo překrásných prvních 110km a vše :-DD

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Mechanická a elektrická diagnostika nás čekala v uplynulém termínu a tak kdo měl zájem mohl si z kurzu hodně odnést. Perfektně vypracovaná dokumentace k dané tématice včetně podrobných popisů všech snímačů, čidel a agreg

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.02.2013
    Uskutečněno: 31.01.2013
  • Naleštěno a zazimováno po servisu

Dnes jsem přeparkoval stroje. Jeden má po kompletním velkém servisu a druhej stroj údržba teprve čeká. Poslední věc co mazel dostal jsou nové stupačky.

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.01.2013