Suzuki SV 650 (2002)

Vlastník Franta.
Vloženo 28.6.2010
Aktualizováno 28.6.2010

Vloženo: 07.02.2013, Uskutečněno: 07.02.2013, Zhlédnuto: 19x

Stary vyfuk vazi 4.5 kg a meri 50 cm, novy ladak ma jen 38 cm (http://www.beowulfuk.com/proddetail.asp?prod=SU061WMSS38). Narust vykonu a kroutaku je prekvapive veliky hlavne v nizsich otackach, serizeni karburatoru pomohlo ve vyssich otackach - cervena cara znaci ladak, modra pak ladak a serizene karburatory (podtlaky a smes). Krome toho dostala motorka novy vzduchovy filtr, coz se mohlo na vykonu take projevit.

Motorka ma ted maximalni vykon 67 koni, coz je dost - je 11 let stara a katalogovy vykon byl 69 koni.

Navic jsem se dozvedel, ze jsem mel vzadu o 3 zuby mensi rozetu - nyni tam mam spravnou. Proto nesla plynem na zadni… Diky JPMOTO!

Sam jsem si jeste pred tim nainstaloval rychloplyn - 5SL-26240-01-00 (http://www.partsdepot.cz/originalni-dily/motorky/Yamaha/2004/YZF-R6/22875/). Obrovska zmena za pouhych 300 Kc. Pozor: mezi rukojeti a kladkou je plastova podlozka - musi se odstranit, jinak se po dotazeni sroubu nebude plyn vracet na volnobeh.

Zbyva udelat prepakovani stupacek, odpojit cidlo 2. a 3. kvaltu a vyrobit si nejake sportovnejsi sedlo, z ktereho se bude lepe vysedavat.

• Quickshifter HealTech easy iQSE-1

Muj cil je dostat se v Moste pod 1:50 a jezdit se svym srotem nemecky sampionat - German Twin Trophy. Zatim jsem se dostal na 1:53.3 (optimalni kolo) a abych to jeste stahnul, poridil jsem quickshifter. Jedna se o vyrobe

Vloženo: 11.09.2018
    Uskutečněno: 14.08.2018
  • Otackomer 2.0 s Bluetooth

Prvni verze otackomeru byla spajena na univerzalni desce, kdy soucastky umistene blizko sebe byly spajeny dohromady, tzv. "krysi hnizdo". Toto se ukazalo jako nespolehlive, protoze cas od casu nejaky spoj povolil. Pr

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 12.10.2015
  • Otackomer a ukazatel zarazeneho stupne rizeny mikroproc

V Sosnove jsem rozmlatil dva otackomery (esvecko ma budik s otackomerem vlevo, takze je pri padu pekne na rane). Hledal jsem proto levnou alternativu, u ktere destrukce nebude tolik vadit. Otackomer totiz do Sosnove upln

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015