Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník Blackie750
Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 4.11.2015

Jak příjemně dobít baterku v zimě?

Vloženo: 29.12.2012, Uskutečněno: 29.12.2012, Zhlédnuto: 8x

Nedá se nic dělat, bylo to silnější než já... Ano ano, vyrazila jsem s Blackie na venčení Pořád jsem se přemlouvala, že v tý kose to nemá smysl, ale měla jsem výčitky, že jsem se ještě za Blackie ani jednou během zimy do garáže nekoukla, nemluvě o dobíjení baterky. Tak jsem to riskla, oblíkla se, cestou ke garáži (asi 2 minuty) jsem potkala pár sousedů nevěřícně kroutíc hlavou a modlila jsem se, aby moje cesta nebyla zbytečná. Blackie je holka šikovná, chytla napoprvé. Chvíli jí trvalo, než našlápla pravidelný rytmus, ale tím, že chytla, jsem věděla, že už nás nic nezastaví. Svítíčko krásně slunilo, chodi lidili na procházky, nemohla jsem si víc přát. Přiznávám ovšem upřímně, že těch cca 45 min strávených v sedle jsem cítila pěknou zimku na stehnech a necítila jsem konečky prstů. Kdyby mě stopli benga, museli by mi papíry z kapsy vyndat sami, protože já těma zrampouchovatělejma prstama stěží mačkala spojku... Ale... NÁDHERKA!!! EUFORIE!!! Těším se na jaro, těším a těším
Přidávám i fotečku pořízenou po návratu před parkingem, akorát mi tam zůstal letní čas (o hodinu víc než bylo ve skutečnosti).
No - když jí miluješ, není, co řešit a k Blackie je to vážně láska jako trám

Ota.Z750R (1) napsal 07.01.2013 v 22:38

MedysMedys (0) napsal 30.12.2012 v 15:25

ja to nevidrzel v patek musel jse se jit projet a trosinku ji prohnat ale ta kosa stala zato

Ondra95 (0) napsal 30.12.2012 v 12:38

To jsem rád, že je nás postižených kteří včera neodolali víc .

Blackie750 (0) napsal 30.12.2012 v 09:06

Díky
A zapomněla jsem napsat, že bylo fajn, že na plexi nebyla jediná moucha!!

biosák (72) napsal 29.12.2012 v 23:18

• Smutek...

30.10.2014 jsem Blackie prodala. Byl to před čtyřmi dny "už" rok a když to píšu, mám slzy na krajíčku stejně, jako když jsem ji vezla přes Prahu novému majiteli. To ale vlastně nebyly slzy na krajíčku. To jsem brečela do

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.11.2015
    Uskutečněno: 04.11.2015
  • Rok 2013...

A je tady konec srpna :-( Ani nevím, kolik jsem toho letos najezdila, hodně cest bylo cílených na obhlídku případného domečku ke koupi, jiné byly relaxační a užívala jsem si samoty. Ani snad nemůžu napsat, že Kawka je

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Realita

Realita, pro kterou mám pochopení... :)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.01.2013