BMW K 1200 LT (2000)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 6.11.2010
Aktualizováno 10.5.2013

Vloženo: 13.12.2012, Uskutečněno: 13.12.2012, Zhlédnuto: 14x

Tak jsem konečně dodělal drobnosti, které mi při práci se zdviží trochu schází. Nerad něco bastlim a dělám ne koleni a když je možnost, tak si udělám věci ke své potřebě. Již minulej rok jsem udělal aretaci předních koleček, neboť zdviž při najížní popojížděla a demontovatelné prodloužení, protože na delší stroje mi cca 200mm chybělo při nájezdu. Pak mi scházel příčník, abych mohl motorky uchycovat v případě potřeby popruhem za rukoleti. Poslední vychytávka je dělená konstrukce na zavěšování rámu a motorů. Má vlastní navyják se západkou, včetně popruhu.

petrapet (1) napsal 30.12.2012 v 10:20

Pěkná dílna,mohu jen závidět

PetrK (0) napsal 13.12.2012 v 16:54

... a to jste neviděli jeho boty
Pěkný vercajk, ostatně tak jako vždy

istonbike (2) napsal 13.12.2012 v 12:35

Fantastická dílna pořádek a přímo chirurgická čistota u tebe bych si nechal velice rád udělat servis

Big.One (2) napsal 13.12.2012 v 10:23

Takovou dílnu by si zasloužila i moje motorka . Gratuluju a obdivuju.

Grisoroad (18) napsal 13.12.2012 v 10:00

Krásná dílna, pořádek, všechno na svém místě. To je můj plán na zimu, ani ne tak práce na motorce, ale upgrade garáže. Tiše závidím :)

• Zkušební jízda po zimní pauze

Tak jsem dnes oživil a trochu projel bramboru, dříve než jako každý rok zahájim sezonu výletem na pražskou výstavu. Z malého zkušebního okruhu jen v monterkách se nakonec vyklubalo překrásných prvních 110km a vše :-DD

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Myslím, že kurz byl nejen pro mě velkým překvapením a to pouze v dobrém slova smyslu. Bezvadný přístup opravdových profesionálů v moderním prostředí byl pro nás skutečným přínosem. Kdo měl zájem mohl si z kurzu opravdu h

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.02.2013
    Uskutečněno: 25.02.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Mechanická a elektrická diagnostika nás čekala v uplynulém termínu a tak kdo měl zájem mohl si z kurzu hodně odnést. Perfektně vypracovaná dokumentace k dané tématice včetně podrobných popisů všech snímačů, čidel a agreg

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.02.2013