Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník
Vloženo 11.10.2007
Aktualizováno 24.8.2022

Vloženo: 16.11.2012, Uskutečněno: 16.11.2012, Zhlédnuto: 25x

Nastaly dlouhé zimní večery a já se konečně mohl pustit do další evoluce úprav.Pošetřilo se na kompletní zadní zavěšení z YZF750-pasuje bez úprav,to jsem měl dopředu zjištěné.Kyvka se stříkla černým maťákem,kolo se rozleštilo a pak se i s předním nalakovalo do stejného odstínu modré jako rám a kapoty.Problém nastal s výfukovými svody.Z důvodu širší kyvky už nešly použít původní mezisvody.Kvapem se blížil termín kdy bylo třeba s motorkou konečně vyjet,vyrobil jsem tedy narychlo prťavé,oválné trumpety které ústily za stupačkami.Řev který vyluzovaly byl přímo úměrný jejich vzhledu.S pneumatikama to byl krok do neznáma.Zvolil jsem do té doby neznámou značku Shinko.Z prvu jsem jim moc nevěřil,po celou dobu životnosti ale držely.Nicméně mne nijak víc neoslovily a tak jsem se k nim neměl důvod vracet.Sezóna odjeta bez problému,akorát sílila touha po obrácených vidlicích a lepších brzdách...Také se projevily nedostky v možnostech uchycení jakékoliv bagáže při jízdě ve dvou.Dovolenou jsme si užívali na pujčeném Transalpu,na srazy jsme to vždy k někomu přibalili,nějaký nosič byl ale potřeba!

• VERZE 10. FINAL EDITION 2022

Ačkoliv je to téměř neuvěřitelné,po šestnácti společných letech mám konečně hotovo. Finální verze je dokončena !

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • VERZE 10. Final edition rok 2021

Pokračování úprav z roku 2020. Nalakovaná maska, nádrž a blatník. V plánu je ještě pár samolepek. Podsedlové kapoty ještě čekají na drobné úpravy. Přetěsnění palivového kohoutku.

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2021
    Uskutečněno: 24.03.2021
  • Verze 10. Final edition. 2017

Jde to opravdu pomalu.Navíc mám rozděláno více projektů.V současné době je hotovo:Kyvka Szr v rámu na nových ložiskách-bylo to trošku náročnější než se zdálo,ale vypadá to sqvjele! :-DD .Dovařeny držáky na rolny pro stoj

Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 03.07.2017