Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník
Vloženo 11.10.2007
Aktualizováno 24.8.2022

Vloženo: 16.11.2012, Uskutečněno: 16.11.2012, Zhlédnuto: 16x

Tak nám ta sezona zas rychle utekla a já snad proto že jsem usínal s fotkou S čtverkového Monstra pod polštářem stvořil jsem tuto kreaci.Z dnešního pohledu uznávám je to takové nedomrlé,ale budiž to výstrahou všem kteří by z TRXa naháče dělat chtěli! Podařilo se mi za nehorázné peníze nashromáždit pěknou hromádku karbonovýh dílů a tak nic nebránilo TRXíka zas pěkně očesat a pomalu strojit do nového hávu.Do kouta letěla maska a na její místo nastoupilo kulaté světlo.Doplněno bylo štítkem od Motoforzy a vešel se i otáčkoměr s teploměrem a tachákem-to bylo naposled. Z důvodu minimalizmu jsem zvolil zrcátka s blikačema a ten rok to bylo asi to nej co šlo na naháče sehnat.Blatník z Ducati 916-jsem na motorce vždycky chtěl!Podsedlovou kapotu jsem si vysochal z polistyrénu a následně vylaminoval.Je třeba napsat,že padla na své místo jak ulitá.Stejně tak se mi povedlo vylaminovat sedlo spolujezdce a potáhnout ho kusem koženky.Zadní světlo jsem původně chtěl integrovat do podsedlovky,ale čas tlačil natolik,že jsem zvolil cestu kompromisu a misto našlo na držáku SPZtky.Krásný karbonový laufy od MIGu jsem umístil tím nejklasičtějším způsobem-hlavně proto že nebyl čas na kraviny.Naštěstí co šlo jsem měl v karbonu a tak tři dny před dovolenou začínám lakovat.Pondělí ráno,den odjezdu.Od šesti na nohou a zapojuju elektriku v podsedláku,vyrábím držák na budíky.V poledne přijíždí kámoš s přítulkou-ujišťuju je že v dnes opravdu vyrážíme.(rafinovaně jsem nezmínil hodinu)Ve dvě hodiny vyrážím na technickou-dobře se to pamatuje když jezdíme na dovolenou každý rok ve stejný termín.Cestou domu zapomínám natankovat.Doma už všichni kterých se dovolená týká netrpělivě přešlapujou.Narychlo z nějakého materiálu svářím sice hnusnej,křivej leč velice funkční nosič.Nastrojeno na motorce je za půl hodˇky,můžem vyrazit.Dva kylometry za vesnicí mi dochází benzín!!!Zachraňuje mne kamarád pracující v místním JZD u kterého jsme zůstali stát.Nebít jeho byl bych pohřbenej někde v siláži zbylými účastníky zájezdu.Ten den jsme kempovali na Pastvinách a já svého slova dodržel.Druhý den jsme si zajeli tradiční zkratku přes Jeseníky na Prostřední Bečvu do oblíbeného kempu.Cestou přes města mi TRXík pokuckával z důvodu zahlcování palivem,tak jsem to vyřešil další ráno před snídaní jak je vidět na přiložené fotografii.Pak už šlapal jak se sluší a dovolenou i konec sezony odjel v pořádku

-Jandys- (16) napsal 16.11.2012 v 19:54

Jestli se nepletu kamaráde,tak jste jeli i přes Slezskou Hartu (dle fotek)

• VERZE 10. FINAL EDITION 2022

Ačkoliv je to téměř neuvěřitelné,po šestnácti společných letech mám konečně hotovo. Finální verze je dokončena !

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • VERZE 10. Final edition rok 2021

Pokračování úprav z roku 2020. Nalakovaná maska, nádrž a blatník. V plánu je ještě pár samolepek. Podsedlové kapoty ještě čekají na drobné úpravy. Přetěsnění palivového kohoutku.

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2021
    Uskutečněno: 24.03.2021
  • Verze 10. Final edition. 2017

Jde to opravdu pomalu.Navíc mám rozděláno více projektů.V současné době je hotovo:Kyvka Szr v rámu na nových ložiskách-bylo to trošku náročnější než se zdálo,ale vypadá to sqvjele! :-DD .Dovařeny držáky na rolny pro stoj

Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 03.07.2017