Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník
Vloženo 11.10.2007
Aktualizováno 24.8.2022

Vloženo: 26.10.2012, Uskutečněno: 26.10.2012, Zhlédnuto: 18x

Na podzim jsme přivezli Marwinovo vymazlený TRXo a já si řekl že origo je sice pěkný,ale upravený bude lepší a tak se začlo.Pro začátek jen opticky.Sundaly se kapoty.Na jejich místo se nastrojily z husta přelaminovaný kousky od Motoforzy.Světlo nikdy moc nesvítilo,tak že čočky od Heingerike toho nemohly moc pokazit.Na přední vidle se namontovaly ISRkový třmeny z R1 a posílily je pancířový hadice.Řidítka z Fire oblude se přestěhovaly pod brýle.K tomu všemu se posvařovalo lešení aby se dala naklánět světla podle zatížení.Výfukové svody se natáhly pod sedlo a mezi nima se usídlilo světlo z FZ6.Ve chvílích volna jsem stvořil zadní blatníček ,klínek a mini přední blatníček z laminátu.Minizrcátka a mini blikače jsem zakoupil už nevím kde.Z palubky byl řezáním odstraněn mechanický tachometr a nahradila ho digitální sigma.Nakonec se vše nalakovalo.Tmavě modrý odstín se mi zalíbil natolik,že jsem se rozhodl ho používat na všechny další evoluce TRXíka.Během sezony jsem stvořil polepy ala Haga.

• VERZE 10. FINAL EDITION 2022

Ačkoliv je to téměř neuvěřitelné,po šestnácti společných letech mám konečně hotovo. Finální verze je dokončena !

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • VERZE 10. Final edition rok 2021

Pokračování úprav z roku 2020. Nalakovaná maska, nádrž a blatník. V plánu je ještě pár samolepek. Podsedlové kapoty ještě čekají na drobné úpravy. Přetěsnění palivového kohoutku.

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2021
    Uskutečněno: 24.03.2021
  • Verze 10. Final edition. 2017

Jde to opravdu pomalu.Navíc mám rozděláno více projektů.V současné době je hotovo:Kyvka Szr v rámu na nových ložiskách-bylo to trošku náročnější než se zdálo,ale vypadá to sqvjele! :-DD .Dovařeny držáky na rolny pro stoj

Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 03.07.2017