Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník djangi
Vloženo 22.7.2012
Aktualizováno 27.1.2013

Motosraz Pstruží + Akce části organizátorů

Vloženo: 07.10.2012, Uskutečněno: 06.10.2012, Stav tachometru: 26600 km, Zhlédnuto: 5x

Tak včera jsme spolu opět zajeli na Pstružanský sraz. Ráno jsem Simáka ještě šplíchnul a přeleštil, byla to paráda , vzal jsem ségru za sebe a vyrazili pomáhat s nachystáním. Už kolem 12h začali jezdit první nadšenci na což jsme docela hleděli, protože na všech plakátech a na netu bylo psané zahájení až ve 13:00. Nachystali jsme teda vše potřebné, rozložili funkce a šlo se "makat". Dorazilo nám asi okolo 60 motorek (teda těch, co se zapsali do prezenční listiny) a okolo 15h se jelo na projížďku. Já, Lukáš a Zdenda jsme vyjížděli dříve, abychom mohli zastavit křižovatky a něco natočit a pofotit. První křižovatka byla v Palkovicích, která se bez sebemenšího problému uzavřela a krásně natočila . Poté co projela kolona se naskočilo na mašiny a snažili jsme se kolonu dohnat. Vzhledem k obsahu a výkonu jsem je sice dohnal už někde před Myslíkem, ale neměl jsem šanci předjet plechovky, takže jsem se zpátky připojil prakticky až v Kozlovicích, kde to šlo krásně z kopce a předjetí šlo jak po másle . V Kozlovicích se udělala zastávka (potkal jsem tam hafo známých, srry, ale fakt jsem neměl čas na vykecávání), udělal jsem pár hromadných fotek (ostatní organizátoři se zatím domluvili) a už se fičelo dále směr Tichá a Kunčice. Vzhledem k dobrému místu jsem neváhal a zase mydlil natočit kolonu. Po projetí kolony zase mydlit zpátky na mašinu, sednout a zase hnát co to šlo abych je dohnal. To se povedlo na výpadovce na Tichou, ale zase nebylo dost výkonu na předjetí plechovkářů, takže počkat na kopeček a už jsem jel s ostatníma. Cestou po Tiché jsem si říkal, foťák mi visí na krku, tak proč něco nenatočit za jízdy, takže takhle vzniklo dalších možná 6 videí paráda prostě Simson jel až nějak divně dobře hleděl jsem **** . Dojelo se na Čeladnou na druhou plánovanou zastávku (u Hospůdky Stodola), kde se udělala soutěž o nejpomalejší jízdu, což byla docela zábava. Poté co si to všichni zájemci projeli jsme pobrali saky paky a s klaksonama a tůrovaním vyjeli směr Pstruží. Nikdo nechápe proč, ale jelo nás na projížďku asi 50 a vrátilo se tak 10 motorek. Na Čeladné se jich odpojilo fakt mrtě. Docela nás organizátory nas*ali, ale co no.. . Na Pstruží se vyhlásily výsledky, předaly ceny a bylo oficiální ukončení což zmizly i ti zbývající co s náma ještě dojeli. Takže jsme se rozhodli, že uklidíme bordel a věci a půjdem k hlavnímu organizátorovi na chatu vzali jsme flašku asi na 4lidi, takže to bylo tak na polechtání jazýčku. Zavzpomínali na začátky srazu a tak a valili spát. Ráno nás překvapilo chcavé počasí, tak jsem začal nadávat na co já debil toho Simsona myl a leštil když to bylo úplně k prdu .

Fotky

• Burza Rožnov p./R.

Dneska jsme se s kamarádem vypravili zase na burzu. Cesta tam byla fakt výživná neboť bylo pod mrakem, docela kosa a neskutečně fučelo, že jsem míval namále, abych Simáka udržel na cestě Asi v 1/4 cesty navíc začlo prš

Vloženo: 22.09.2012
    Uskutečněno: 22.09.2012
  • Kompletní dekarbonizace+nové píst. kroužky a přechod na

Tak původně jsem chtěl jen vyčistit výfuk (začalo z něho lítat nějak moc bordelu a nějak se mi zdálo, že to moc nechce jet).Původně jsem si myslel, že výfuk vypálím, po pár pokusech jsem zjístil, že to nebude tak jednodu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.09.2012
    Uskutečněno: 21.09.2012
  • Nákup v mototechně, smůla a testování

Vzhledem k tomu, že bez krytu výfuku jsem si 3x spálil nohu, odřel na něm chrom a možná ho i potloukl, tak jsem chytl nerva a zajel hned po škole do mototechny. Prvně jsem chtěl jen ten držák toho krytu, ale potom jsem s

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.09.2012