Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 24.6.2011
Aktualizováno 20.4.2015

Vloženo: 19.09.2012, Uskutečněno: 19.09.2012, Zhlédnuto: 12x

Září je v polovině a to znamená jediné. Máme před sebou poslední letošní ježdění a aby toho nebylo málo, tak si střihneme Brno a hned potom Slovakiaring.
Na ježdění v Brně s agenturou GHmoto mi přišla nabídka, která se neodmítá a tak nebylo co řešit a registroval jsme se tam rači hned. Potom už jsem se jen modlil, aby vyšlo počasí. Co se týče Slováče, tak pro ten jsem se rozhodl až na posledních chvílku. Jinak už byl v plánu Most s Racetrackem, ale holt Slováč a za ty love, no nekup to. Sobota teda nebyla nic moc a v během cesty do Brna i lehce sprchlo. Ale nedělní ráno i když bylo zatažený tak to šlo. nakládáme na vozejk ještě motorku kámoše a vyrážíme směr Masec.
Na okruhu bylo až překvapivě málo lidí a najít volný místo nebyl vůbec problém. To nekonečný kurtování a nakládání nebo vykládání motorek je teda hrozná otrava, ale už to máme naštěstí celkem v ruce.
Hned ráno frčíme přes celej padock do boxu č. 2, kde probíhají registrace. Zde je i pan Rejda, kterej pomůže těm co neovládají AJ nebo NJ, aby vše proběhlo bez problémů. Dostáváme čísla, transpondéry a frčíme z5 k motorkám a našemu profi zázemí
I když si teda rakušáci potrpí na kvalitu, tak ta samolepka s číslem nedržela snad ani 10 sekund ... to se mi potvrdilo i na trati, kdy sem vyrazil s číslem 882 a přijel jsem z5 s číslem 88 Hned sem si říkal, že to co mi na céčku proletělo kolem hlavy bylo moje číslo. Jinak ježdění o5 supr! Počasí vyšlo parádně a to, že bylo dopoledne pod mrakem ani nevadilo, alespoň jsme se nemuseli tak vařit v těch kombinézách. Jediný co mi trošku vadilo bylo to, že nás organizátoři vyvolávali v rozhlase už 20 minut před koncem, aby jsme vrátili transpondéry. A časy z odpoledního ježdění jsme se už nedozvěděli, protože kluci rakouský spěchali domů a měli všechno sbalený
Ale tak nad tím jsme mávli rukou, protože dopoledne jsem si zajel svoje letošní maximum a to 2:26,399 v odpoledním open pitlene se to už stejně nedalo zlepšit. Jak jezdí všichni dohromady, tak to je fakt o hubu.
V podvečer jsme ještě na okruhu dali na grilu klobásku všechno jsme v klidu sbalili a spokojení odjížděli .
Na pondělek byl úkol jasnej ... shodit zadní kolo a nechat otočit gumu. Nakoupit nějaký zásoby a vyrazit směr Slovensko! Na slováč jsme jeli poprvé, takže jsme tam nejeli lámat žádný rekordy. A ono by se to dělalo i těžko když ani nevíte kam jaká zatáčka vede Co mně po dojezdu překvapilo byla hrozně malá účast lidí. Bylo nás tam jen něco málo přes 40. Nicméně v úterý ráno probíhalo vše podle plánu. Někdy kolem 8 hod. jsme se zaregistrovali. Vyfasovali jsme další čísla, kontrolní nálepky a za chvilku se mohlo vyrazit na trať.
Moje první dojmy byly asi takový, že jsem z profilu okruhu teda hned nějak unešenej nebyl. Snad celý dopoledne jsem se na okruhu hledal a hlavně technická pasáž, která je za druhým horizontem mi fakt nešla. Rychlá levá, která je před třetím horizontem v té mi pro změnu pořád poskakovala celá motorka, takže sem si v téhle zatáčce nikdy nebyl moc jistej. Co mně překvapilo bylo, že slováč asi fakt žere gumy mnohem víc jak Brno, protože zadky mizely před očima. A po asi třech dvacetiminutovkách se to už prostě nedalo. Zbytek dne jsem já i kámoš, kterej na tom byl možná ještě hůř jen dojížděli a jen jsme kroužili. A z dvouhodinovýho open pitlane jsem odjel asi jen 4 kola a vzdal jsem to. Je to škoda, protože v druhé polovině ježdění už jsem tomu okruhu fakt přicházel na chuť a některý pasáže mně fakt hodně bavili. O nějakým zajetým času ale zatím nemůže být moc řeč. Moje nejlepší kolo bylo 2:39,1 ale to jsem si to měřil sám na stopkách na motorce, takže je to jen orientační.
... Tímhle ježděním pro mně a aprilku okruhová sezóna 2012 zkončila. Jsem ale spokojenej, protože sem se v Brně oproti loňsku dost zlepšil a poprvé jsem se sklouzl na slováči. A eltos jsme s aprilkou všechno zvládli bez ztráty kytičky.

• Bimota day/Racetrack - Brno 15.8.2013

Byla zhruba polovina srpna a to znamenalo jediný. Je přede mnou a aprilkou první letošní svezení v Brně a opět s Racetrackem. Jelikož mi na jaře aprilka na dromu vypověděla poslušnost první svezení v Brně jsem si mohl už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • FUN-CUP Slovakiaring 17.7.2013

Po trablech s imobilizérem v Brně jsem se v letošní sezóně konečně dočkal prvního pořádného okruhového ježdění. Nejelo na mé oblíbené Brno, ale rovnou na Slováč, kterej jsem si po loňské první zkušenosti zrovna nezamilov

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • servis a příprava na sezónu 2013

Před letošní sezónou, kterou chcu opět z velké části věnovat okruhovému ježdění jsem dal aprilku na pořádné seštelovaní a výměnu všeho co je potřeba. Musím teda říct, že servis byl za lepší cenu než jsem doufal. April

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2013