Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník djangi
Vloženo 22.7.2012
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 30.07.2012, Uskutečněno: 30.07.2012, Stav tachometru: 22742 km, Zhlédnuto: 4x

Tak když už jsem měl konečně TP v ruce, máma na plechovce taky prošlou STK, tak jsme vyrazili směr Frenštát na STK, první zástavka však na Benzínce, kde téměř přes cestu stála Policejní Octávka se zaplýma majákama, tak jsem hleděl co to, než jsme natankovali, tak byli fuč, takže jsme vyrazili na cestu. Po ujetí 1km stála na krajnici PČR motorka a za dalších 100m jela další v protisměru, tak to jak jsem viděl, tak už jsem si říkal jestli to tak půjde dál, tak je v tahu . Naštěstí už pak po PČR ani vidu ani slechu a my dojeli na STK zcela bez problémů. Při odevzdávání TP sem se málem vyvrátil, když mi řekl, že čekačka bude tak 1,5h, takže jsme čekali, čekali a zase čekali. Naštěstí mi to čekání zpříjemňovaly různé stroje (Kývačka, Panelka, Kachna apod.). Moje STK bylo za mnou (chtěl jen vidět, že to svítí a jestli je OK lékarnička). Takže jsem ještě čekal na mámu s plechovkou, kde už to tak růžové nebylo, ale nakonec s odřenýma ušima prošla taky a už jsme si to vesele valili domů. Potom jsme ještě něco polítali po měste, zastavil jsem se doma na oběd a zbytek dne strávil v sedle. Ani nevím jak najednou jsem za dnešek najel přes 100km a tím jsem i zjistil, že spotřeba stroje je okolo 2,5-3l

• Motosraz Pstruží + Akce části organizátorů

Tak včera jsme spolu opět zajeli na Pstružanský sraz. Ráno jsem Simáka ještě šplíchnul a přeleštil, byla to paráda :-), vzal jsem ségru za sebe a vyrazili pomáhat s nachystáním. Už kolem 12h začali jezdit první nadšenci

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.10.2012
    Uskutečněno: 06.10.2012
  • Burza Rožnov p./R.

Dneska jsme se s kamarádem vypravili zase na burzu. Cesta tam byla fakt výživná neboť bylo pod mrakem, docela kosa a neskutečně fučelo, že jsem míval namále, abych Simáka udržel na cestě Asi v 1/4 cesty navíc začlo prš

Vloženo: 22.09.2012
    Uskutečněno: 22.09.2012
  • Kompletní dekarbonizace+nové píst. kroužky a přechod na

Tak původně jsem chtěl jen vyčistit výfuk (začalo z něho lítat nějak moc bordelu a nějak se mi zdálo, že to moc nechce jet).Původně jsem si myslel, že výfuk vypálím, po pár pokusech jsem zjístil, že to nebude tak jednodu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.09.2012