Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Eddie75
Vloženo 5.4.2012
Aktualizováno 12.5.2024

Vloženo: 28.07.2012, Uskutečněno: 09.07.2012, Stav tachometru: 33808 km, Zhlédnuto: 4x

Konečně jsem se k tomu dostal a namontoval 12V zásuvku, kterou jsem koupil u Louise v Regensburgu. Naštěstí se na řidítkách našlo ještě místo, je schovaná pod držákem na mobil. Montáž byla malinko porod, plastová pojistková skříňka nešla příliš zakousnout do drátu. Nakonec se zadařilo. Avšak zjistil jsem, že se mi do ní už nevejde adaptér s nabíječkou na mobil. O pár dní později jsem naštěstí našel zmenšené provedení a už vesele nabíjím:)

• Keep Respect 2012

Kdo tam nebyl, prohloupil. Byl jsem na ní poprvé a rozhodně to stálo za to, příště přijedeme zas. Skvělá práce organizátorů, výtečné občerstvení, dobrá atmosféra a hlavně mooooc mašin. Výtěžek z celé akce jde ve prospěch

Typ: Sraz
    Vloženo: 30.07.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • Regensburg - první zahraniční výlet

Konečně jsme se odhodlali k naší první zahraniční cestě, a to krásného historického města Regensburgu. Vyrazili jsme okolo deváté hodiny ranní. Cesta tam vedla po D5 na Plzeň, ale ta nás brzy přestala bavit. Sjeli jsme t

Vloženo: 02.07.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012
  • Držáky bočních kufrů

Konečně jsem se dostal k montáži držáků bočních kufrů, které se mi už pár dní válely doma. Trochu jsem se bál kompatibility s o něco starším nosičem topcasu, ale všechno bylo naštěstí v pořádku. Jen mě trochu potrápily d

Vloženo: 02.07.2012
    Uskutečněno: 19.06.2012