Honda VFR 800 (2006)

Vlastník hrtak
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 18.3.2014

SVK+VFR sraz, Festivaly

Vloženo: 27.07.2012, Uskutečněno: 06.07.2012, Stav tachometru: 43000 km, Zhlédnuto: 2x

Letos jsem si dopřál první dovolenou na motorce. Nejdříve jsme se s přítelkyní každý na své motorce vydali z Prahy do KV na filmový festival. Po několika dnech jsme se vrátili do Prahy, přebalili věci a teď už na VeFŘe se vydali ve dvou směrem na východ (přítelkyně jezdila v tu dobu asi 2 týdny a nebyla odvaha). Cestu jsem zvolil přes sever, tedy po dálnici na HK a pak Vamberk-Žamberk-Králíky, kde mají krásné silnice a prostředí (A rovnou jsme navštívili tvrz Hůrka). Odtud to již bylo co by kamenem dohodil ke kamarádce do Bruntálu, kde jsme přespali.

Další den nás čekal přesun přes Ostravu a Žilinu do Liptovského Mikuláše, kde jsme se chtěli podívat na kolegy majitele VFR na tamní minisraz Czech VFR Clubu. Lidi to jsou moc fajn, takže když nám to bude termínově vycházet, tak se chystáme i na další srazy. V Tatrách jsme zvládli jednu tůru, aquapark Tatralandii, vyjížďku po horách a pár dalších věcí.

Sraz skončil v neděli a my jsme se vydali na jih slovenska - do Levic na další návštěvu. Slováci mají luxusní -novou- dálnici mezi Zvolenem a Nitrou, kde je obrovská spousta horizontů, zatáček a klopení. Poprvé v životě mě dálnice opravdu bavila a ti i když jsem jel "jen" 150kmh rychlostí s plně naloženou motorkou. Z Levic jsme -tentokrát už okreskami- vraceli na sever do Banské Bystrice na poslední domluvenou návštěvu v rámci tou-de-friends, odkud jsme se vydali zpět do Čech do Vizovic na hudební festival Masters of Rock.

V neděli po poslední kapele (nejlepší evropské kapele Sabaton) jsme se nakonec ve 2 ráno vydali směr Praha, anžto nás ráno čekalo zapojení do pracovního procesu. U Zlína byla opravdu klendra - 8*C a mlha, takže tímto chci poděkovat paní pumpařce na Benzině, že nám prodala dva šátky na krk bez toho abychom museli natankovat 80l benzinu (nějaká akce Benziny že ke 40l benzinu dají za 39,- multifunkční šátek). Za Brnem už se naštěstí oteplilo na 11-12*C, při kterých už se dalo slušně jet a tak jsme v 6 ráno zalezli doma ještě na chvíli do postele .

Celkem najeto téměř 2500km

• Jarní servis 2018

Loni jsem najezdil tak málo, že jsem ani nebyl na pravidelném servisu, takže jsem to letos dohnal ve velkém. Co bylo hlavní byly nové gumy, protože ty staré už měly trochu přeslouženo. Takže suprové Pirelli Angel GT jsou

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 29.05.2018
  • Nový sourozenec

Míšina KTM RC390 šla z domu a místo ní... Kawasaki Ninja 650. Recenze bude :)

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Alpy 2107

V červenci jsme vyrazili směr Alpy, byl to náš jediný větší výjezd v roce 2017. Z Prahy směr Salcburk, pak Berchtesgaden, kde jsme si udělali základnu. Projeli jsme několik silnici vč slavného Grossglockneru a moc si to

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 06.07.2017