Honda VFR 800 (2006)

Vlastník hrtak
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 18.3.2014

Vloženo: 25.07.2012, Uskutečněno: 01.07.2012, Stav tachometru: 41000 km, Zhlédnuto: 2x

K motorce jsem dostal nosiče, takže před letošním létem jsem ještě motorku dovybavil kufry - 2x Givi E 41 Keyless. Kufry v akci se mi zcela nové podařilo sehnat za skvělou cenu kolem 5ti tisíc. Výrobce v rámci balení dodává i třetí zámeček, který rovnou putoval do mého E460 a tak teď mám jeden klíč na všechny kufry. Do bočáků se ale dá dostat i bez klíč - kufr má malý otvor na boku, který je na trojmístný kódový zámek. To má své výhody i nevýhody - prostě se do něj dá dostat metodou pokus omyl (na druhou stranu je to pořád plast a když se tam někdo bude chtít dostat, tak se dostane), ale zas se dá jen odklopit kousek a vytáhnout drobnost bez nutnosti celý kufr sundavat a odemykat. Také se to hodí k dodatečnému napěchování věcma typu svetr, triko a tak. Do budoucna ještě doplním horní kufr zahrádkou a všechny kufry taškami.
Zaroveň s montáží nosičů proběhla i výměna ruglátoru napájení. Loni byl na motorku namontován neorigináĺ protože v čr se za normálni peníze přímo od hondy sehnat nedal. Letos mi ho kamarád dovezl z USA a já doufal, že se tím vyřesí nestálost napětí v motorce. Bohužel asi problém bude jinde - kabely nb alternátor... No aspoň mám náhradni regulátor... To se u hondy mǔže jen hodit :))

marcel666vtr (0) napsal 27.07.2012 v 13:16

pořídil jsem si je před nedávnem taky

• Jarní servis 2018

Loni jsem najezdil tak málo, že jsem ani nebyl na pravidelném servisu, takže jsem to letos dohnal ve velkém. Co bylo hlavní byly nové gumy, protože ty staré už měly trochu přeslouženo. Takže suprové Pirelli Angel GT jsou

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 29.05.2018
  • Nový sourozenec

Míšina KTM RC390 šla z domu a místo ní... Kawasaki Ninja 650. Recenze bude :)

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Alpy 2107

V červenci jsme vyrazili směr Alpy, byl to náš jediný větší výjezd v roce 2017. Z Prahy směr Salcburk, pak Berchtesgaden, kde jsme si udělali základnu. Projeli jsme několik silnici vč slavného Grossglockneru a moc si to

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 06.07.2017