Honda XRV 750 Africa Twin (1995)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 7.2.2009
Aktualizováno 12.12.2013

Vloženo: 15.07.2012, Uskutečněno: 14.07.2012, Stav tachometru: 62800 km, Zhlédnuto: 5x

Kamarád co jel se mnou testovat Tigera vlasní Kawasaki W650 tak došlo i na srovnání s Boníkem
Jelikož nám byl zapůjčen fungl nový stroj tak test probíhal v režimu záběhu do 3500 otáček
I tak mě ta motka dostala !!!
Fantastickej motor a parádní svezení !!!
Opravdu jsem si jízdu užil -prostě ta motorka je hrozně návyková a fakt si jí člověk užívá !!!
Srovnávat Kawu s Triumphem nemá smysl !!! Krom podobného vzhledu nemaj ty motky vůbec nic společného !!! Posed je na Triumphu mnohom uvolněnější natažené ruce míň zlomené nohy taky se parádně vodí do zatáček ! Motor má Triumph sametověj a tahá jak lokomotiva bez žádnejch vybrací !!! To co Triumphu chybí má Kawa přehršel !!! Na Kawě mám pocit že jedu na veteránu Celý to vybruje , plnej kýbl emocí Do zatáček s musí trochu nutit Nedá se říct že je jedna lepší nebo horší - prostě jsou úplně jiný a každý čeká od motky něco jinýho a o výkonu to není Pokud bych si měl vybrat tak za mě SCRAMBLER !!!

• Prodej

Tak se to stalo ! Motorka je prodaná :-O Ani nevím jestli jsem udělal dobře a nebudu toho litovat (s) Aspoň vím že šla do dobrých rukou :-DD Tak končí jedna etapa na kterou budu vzpomínat jenom v dobrém !!!

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.11.2013
    Uskutečněno: 30.11.2013
  • Lány-Křivoklát-Karlštejn-Davle

Super sobotní poježdění s Pavlem na Transalpu Počasí luxusní :-DD Cesta přes Křivoklát se zastávkou na kafe u Karlštejna :-DD

Vloženo: 29.10.2013
    Uskutečněno: 26.10.2013
  • Kompletní servis 2013

Tak proběhl kompletní servis :-DD Ihned po koupi jsem zjistil že lehce rosí olej pod hlavou motoru :-( Spotřeba oleje žádná tak jsem to neřešil :-P Tak jsem se rozhodl po cca 20tis km kompet přetěsnit motor !

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.05.2013