Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník Michal.46
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 30.5.2012

Vloženo: 19.05.2012, Uskutečněno: 19.05.2012, Stav tachometru: 1182 km, Zhlédnuto: 3x

Zajíždění máme tedy za sebou. Kontrola proběhla bez problémů, výměna oleje a filtru, plus celková prohlídka. Došly také originál boční kufry, které měly kapku zpoždění a nepřišly s motorkou. Je to sice darda, ale jsou dokonale udělaný, perfektně pasují k VFR, designem, barvou a k tomu ještě geniální uchycení bez nutnosti jakýchkoliv dalších trubek.
Ze servisu jsme vyjížděli poněkud veseleji a postupně jsem nechal motor točit sedm, osm tisíc a musím říct, že i ten originální výfuk pak začíná vydávat pěkný brumlání , zaplaťpánbůh. Protože Akrapovič bude nejdřív do roka a do dne.
A když už jdeme takhle do turistiky, tak jsem už namontoval "podkovu" na víčko nádrže, na kterou se fixuje Tankvak od GIVI se systémem Tanklock. Je to moc chytrý řešení, tankvak není v kontaktu s nádrží a tím je zaručena absence poškrábání laku. Bohužel však Italové nanýtovali podložku tankvaku lehce zekřiva, takže jsem musel ještě na koleně upravovat uchycení, protože to šlo šejdrem asi třemi cm doprava Nakonec je to jakžtakž rovně, uf.
Dnes máme necelých 1.200km a stále jen obrovská spokojenost. Také se mi daří stále jemněji řadit, aby mi vzadu baťůžek tolik nelítal :)

• Probuzení po zimním spánku

14. března, 16°C, slunečno! Celý den jsem byl jako na trní. Z práce jsem se nedostal dřív a tak jsem před pátou utíkal do garáže, co mi síly stačily. Akumulátor jsem měl již od minulého víkendu zapojený, pneumatiky dofou

Vloženo: 18.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Poprvé na brněnském okruhu

Automotodrom Brno a vaření, pečení pneu :-)

Vloženo: 22.06.2012
    Uskutečněno: 20.06.2012
  • Návštěva Louis - Vídeň

Abych na stopro připravil VFR na letní cestovatelské dobrodružství, namontoval jsem už dlouho koupený držák zadního kufru a vyrazili jsme s baťůžkem do vídeňského Louisu na nákup zásuvky a upevnění držáku pro navigaci. P

Vloženo: 22.06.2012
    Uskutečněno: 16.06.2012