Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 24.6.2011
Aktualizováno 20.4.2015

Vloženo: 12.05.2012, Uskutečněno: 12.05.2012, Zhlédnuto: 23x

Tak přecejenom to nakonec dopadlo tak, že jsem se rohzhoupal k tomu, že zkusím sehnat lamináty. Nechtěl jsem, aby origo kapoty přišli k únoně kdbych s tím někde praštil.
Začal jsem prolejzat inzeráty jestli na něco nanatrefím, ale ani ťuk. Pak jsem napsal Milkovi ( ještě jendou díky za dobrej tip) jestli by doma něco neměl. No a hned jsem měl sehnanou prdel. Pak jsem dal na radu a zkusil sehnat origo kapoty z nějakýho padenýho RSVčka a upravit je na okruhy. Za pár kaček jsem měl origo přední díl a v jednou inzerátu jsem natrefil na borce co prodával obě boční kapoty , které mi ve finále taky nechal za pecka cenu.
Než kapoty dorazili, měl jsem už v PC udělaných nekolik návrhů jak bych je asi chtěl udělat a podle toho jsem nakoupil barvy ve spreji a laminovací sadu, protože předek asi nebyl po pádu ze stojánku a pravá boční kapota to jakbysmet.
Byla to celkem dřina, hodiny broušení, kitování, laminování a lakování, ale výsledek myslím vcelku ujde. ( i když sem si možná mohl dát víc záležet) Není to na výstavu, ale na okruh tak co má bejt
Zde je několik fotek z víceméně celého průběhu práce.

ještě dodám:
cena komplet kapot 2900,- Kč
barvy ve spreji + laminovací sada 1000,- Kč

martasjRSV (509) napsal 20.01.2013 v 16:28

Fakt? Já ji mám totiž od Millka. Jinak to vcelku jde místa co byly slabší jsme vystužili laminem a celou sezónu to zvládlo v pohodě.

Davv (0) napsal 20.01.2013 v 12:31

Koukám žes upravoval masku z mýho bejvalýho rsv, drží ty sváry? vařil sem to totiž já...

• Bimota day/Racetrack - Brno 15.8.2013

Byla zhruba polovina srpna a to znamenalo jediný. Je přede mnou a aprilkou první letošní svezení v Brně a opět s Racetrackem. Jelikož mi na jaře aprilka na dromu vypověděla poslušnost první svezení v Brně jsem si mohl už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • FUN-CUP Slovakiaring 17.7.2013

Po trablech s imobilizérem v Brně jsem se v letošní sezóně konečně dočkal prvního pořádného okruhového ježdění. Nejelo na mé oblíbené Brno, ale rovnou na Slováč, kterej jsem si po loňské první zkušenosti zrovna nezamilov

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • servis a příprava na sezónu 2013

Před letošní sezónou, kterou chcu opět z velké části věnovat okruhovému ježdění jsem dal aprilku na pořádné seštelovaní a výměnu všeho co je potřeba. Musím teda říct, že servis byl za lepší cenu než jsem doufal. April

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2013