MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník rex137
Vloženo 14.11.2009
Aktualizováno 17.6.2013

Vloženo: 10.05.2012, Uskutečněno: 10.05.2012, Stav tachometru: 41603 km, Zhlédnuto: 13x

Tak a dnes jsem se poprvé dostal na okruhové jezdění na své Mztce.
Ze začátku jsem se bál a asfaltu moc nedůvěřoval. Pak když už jsem trochu přidával a začal trochu ostřejc na brzdy, tak jsem si říkal, že mi nějak nejede, tak jsem jel z okruhu si odpočnout. Po postavení Mz na stojan jsem celjtil smrad a koukal jsem jsem, že se mi kouří od zadního bubnu. Přibrzďovala, protože se ohřála, kolo se netočilo, tak jsem ji povolil. Po pauzičce jsem se do toho opět "obul" a začal jsem přidávat a fakt se dost bavit Jela krásně, držela, dělala, přesně, to co jsem chtěl. Jediná neduha, co mě trochu sere je řazení z dvojky na trojku, celkem často jí tam ani na podruhý nedostanu :-/
Jinak s dnešního "výletu" budu pokračovat v úpravach. Chtěl jsem dělat sklápěcí stupačky, ale spíš je jen zkrátim, odladim motor, ale to až až...
Jinak fungovala na jedničku

• ,,Oprava"

Přestala přesně řadit, tak jsem věděl, kde je problém, ale musel jsem sundat spojku z kliky. Vzal jsem si na pomoc tátu a ten mi to sundal stylem stahovák + kladivo... Řazení jsem opravil a byl jsem spokojen, ale po ne

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.10.2014
    Uskutečněno: 02.10.2014
  • Chcípala po 16km

Když jsem jel z Hořic z TT, tak mě asi po 20km začala vynechávat. Otevřel jsem rezervu a vynechávala dál, tak jsem zastavil a začal zkoumat kde je jaká chyba. Neházela jiskru, tak jsem zahýbal kabelama a už to šlo, tak

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.07.2013
    Uskutečněno: 30.07.2013
  • Socialistik dragster Katusice 2013

Chtěl jsem si zazávodit a toto je pro mou motorku jeden z nejlepších závodů (abych tam nebyl hned ousider) Jel jsem kategorií 250 klasik a byli jsme v ní celkově tři. Mz 251 Etz, který tuto kategorií minulý rok vyhrál

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.05.2013