Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník MalerFZ6
Vloženo 28.4.2008
Aktualizováno 28.4.2008

Vloženo: 18.11.2008, Uskutečněno: 18.11.2008, Zhlédnuto: 6x

Neuvěřitelný zážitek s motorkou. Chladné ráno, čekají mě tři míle cesty do práce. Displej hásí že jedu už devatenáctou míli na reservu. Říkám si že to stačí, vždyť na dálnici jsem udělal i dvojnásobek. Projížím kolem Big benu, stojím na světlech a podle zvuku motoru vím že je zle. Dochází benzín. Parkuju na nejbližší autobusové zastávce a marně si snažím vybavit kde tu maji Benzínku. Ze zoufalosti jsem zastavil i policejní auto. Benzím jsem nedostal, radu ano. Tlačím motorku a proklínám se, že jsem zapomněl telefon, rád bych dal věděl do práce že příjdu pozdě. V tom předemnou zastavil dvoupatrový londýnský autobus, tak hloupě že se nedá vedle něj jít. Říkám si co dělá, vždyť tady není zastávka ani křižovatka a cesta je prázdná. To ale už vychází řidič a zubí se na nmě.
Copak došel benzín? Jo došel. Tak to dej dovnitř já tě hodím na victorii, tam je BP.
Vytáhl rampu pro vozíčky, já jsem najel dovnitř. Řekl mi ať na ni zůstanu sedět ať nespadne a jeli jsme. A já jsem se proklínal podruhé, že nemám telefon, protože bych strašně rád fotku mého Fazera v červeném Londýnské Doubledeckerovi.

Ten řidič říkal že má R6 s Rossiho barvami, tak se dívám jestli ji někdě uvidím.
Každopádně Díky.

• Stonehenge - už dlouho jsem se tam chtěl jet podívat. V soboru ráno počasí na Listopad super, tak rychle z mapy naučit čísla silnic a natankovat až po závěr. Dálnice M3 je rovná a nejsou tam speed kamery, i přesto jsem c

Vloženo: 18.11.2008
    Uskutečněno: 18.11.2008
  • Londýn – Rožnov pod Radhoštěm. Ani se mi do Čech nechtělo, když to člověk čte tady na diskuzi jak se k vám na silnici chovají. Záložní plán jsem měl Skotsko, ale přeci jen ten pocit přivést moji motorku do rodného města

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.09.2008
    Uskutečněno: 25.09.2008
  • 12.7.2008 Londýn> Brighton. Brighton je asi 60 min od Londýna nic velkého,ale byla to má první cesta se spolujezdcem, a Brave Mili /odvážná Miluška/. Proplést se londýnem přes Brixton na A 23 trvá stejně dlouho jako s

Vloženo: 13.07.2008
    Uskutečněno: 13.07.2008