Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 24.6.2011
Aktualizováno 20.4.2015

příprava na sezónu 2012

Vloženo: 30.03.2012, Uskutečněno: 29.03.2012, Zhlédnuto: 27x

Tak 29.3.2012 jsem konečně na aprilku dal vše co jsem tak nějak v plánu měl a co už fakt potřebovala. Po dlouhým rozhodování jaký gumy to nakonec vyhrály Dunlopy SportSmarty, přecejen nakonec aprilka nebude čistě jen okruhovka, tak chci aby ty gumy měli i slušnej kilometrovej nájezd na silnici Řetězovka je od D.I.D. a poměr jsem změnil z 16/40 na 15/42 takže sem fakt zvědavej na první svezení. No a destičky na který se jezdilo bůhví jak dlouho byli vyměněny za new Bremba, takže to doufám bude taky znát.
... věci sem měl koupený už delší dobu, ale ještě sem čekal na stojany pod kola protože bez nich si na mašině člověk fakt udělá doma prd

• Bimota day/Racetrack - Brno 15.8.2013

Byla zhruba polovina srpna a to znamenalo jediný. Je přede mnou a aprilkou první letošní svezení v Brně a opět s Racetrackem. Jelikož mi na jaře aprilka na dromu vypověděla poslušnost první svezení v Brně jsem si mohl už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • FUN-CUP Slovakiaring 17.7.2013

Po trablech s imobilizérem v Brně jsem se v letošní sezóně konečně dočkal prvního pořádného okruhového ježdění. Nejelo na mé oblíbené Brno, ale rovnou na Slováč, kterej jsem si po loňské první zkušenosti zrovna nezamilov

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • servis a příprava na sezónu 2013

Před letošní sezónou, kterou chcu opět z velké části věnovat okruhovému ježdění jsem dal aprilku na pořádné seštelovaní a výměnu všeho co je potřeba. Musím teda říct, že servis byl za lepší cenu než jsem doufal. April

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2013