Jawa 50/20 Pionýr (1974)

Vlastník Daviiido
Vloženo 17.2.2010
Aktualizováno 25.8.2013

Vloženo: 25.10.2011, Uskutečněno: 22.09.2011, Zhlédnuto: 7x

Jelikož se mi ani letos nepodařilo jet na dovolenou na některém mém stroji, tak jsem si to musel alespoň na chvíli vynahradit s půjčeným skůtrem. Jak již název napovídá, tak se naše letošní dovolená odehrávala na řeckém ostrově Zakynthos, kde jsme si mimo jiné zapůjčili na 3 dny skůtra. Nebyla to dlouhá doba, ale na objetí námi zvolených cílů to stačilo. Podle mého hrubého odhadu jsme celkově ujeli něco kolem 250 km a ostrov jsme projeli křížem krážem. Odhadu protože nefungoval tachometr...ono celkově ten skůtr byl pěknej vrak. Viděli jsme toho opravdu dost, za všecho bych jmenoval asi nejznámější turistickou atrakci na tomto ostrově a to pláž navagio - pláž s vrakem lodi.

• Polská strana Krkonoš aneb Ruina tour II

Opět se mi nechtělo sedět doma na prdeli, tak jsem podniknul další plánovanou trasu. Společníkem mi byl Piiitr, jeden z těch bláznů z www.pinckemposvete.cz . Cílů bylo několik, opět zříceniny všeho možného. Hlavním cílem

Vloženo: 09.09.2013
    Uskutečněno: 08.09.2013
  • Fichtl versus Grossglockner

Nutkání vyrazit s fichtlem na tuto motorkářskou modlu jsem měl opravdu již dlouho. Popravdě jsem však sám nevěřil, že bych to opravdu někdy podnikl. Shodou okolností a událostí jsem si v afektu prostě řekl, že nebudu fur

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2013
    Uskutečněno: 16.08.2013
  • Ruina tour

Letošní zatím jediný významnější výlet s fíkajzem jsem podnikl v tak trochu nezvyklém stylu (i když pro mě téměř typickém). Cílem byly různé zříceniny či ruiny všeho možného. Mimo jiné to byly: kaple u Sloupu v Čechách,

Vloženo: 21.07.2013
    Uskutečněno: 10.07.2013