Jawa 50/585 Mosquito (1996)

Vlastník motorkar50
Vloženo 22.7.2011
Aktualizováno 9.5.2016

Vloženo: 25.09.2011, Uskutečněno: 25.09.2011, Zhlédnuto: 10x

Září přineslo sebou, kromě pěkného a stálého počasí také školu. Na Mášu moc času není. Alespoň o sobotě a neděli se jdu projet. V týdnu se již brzo stmívá. Jezdím sám, takový klasický okruh. Jediný kamarád, který má řidičák nemá na čem jezdit. Tedy má, simsona, ale poté co zjistil, že mu je řidičák na simsona nepoužitelný, tedy na nic a zboural doma simákem na dvorku kůlnu, chějíce ji přeskočit, avšak simák se neodhodlal ke vzletu, zahodil řidičák do šuplíku a zanevřel na motku.Najeto cca 120 km. Celkem již mám najeto od července přes 2 300 km. Zatím Máša šlape jak švýcary jsem spokojen.

• Prodej

Po třech letech věrných služeb a hromadě zážitků jsem ji prodal. Sloužila věrně. Ať se jí daří i v nových službách.

Typ: Prodej
    Vloženo: 20.05.2014
    Uskutečněno: 20.05.2014
  • servis

Kontrola brzd odhalila destičky na hranici únosnosti, takže nastal čas pro jejich výměnu. pro jistotu jsem celou brzdu rozebral vyčistil a vyměnil brzdovou kapalinu. Po sestavení a projížďce bylo všechno v pořádku.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 16.08.2012
  • Trenčín.

Na počest Mistra jana Husa, kterého nezodpovědní kardinálové nechali upálit., jsem udělal zahraniční porížďku do Trenčína. Celkem jsem ujel 300km a trvalo mi to 12 hodin. Byla to velmi pěkná projížďka a Máša šlapala velm

Vloženo: 22.07.2012
    Uskutečněno: 06.07.2012