Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník DjMartin
Vloženo 31.7.2011
Aktualizováno 9.8.2011

Vloženo: 12.09.2011, Uskutečněno: 23.08.2011, Stav tachometru: 13730 km, Zhlédnuto: 1x

Pořád sem si chtěl dopřát vysněnou dovolenou po X letech.Rozhodoval jsem se o projížďce po celých Čechách a Moravě(jen tak bezhlavě někam vyrazit)ale v pátek jsem našel v akcích/cestování vyjížďku na sever itálie a bylo rozhodnuto.Datum byl daný na 23. nicméně kolega chtěl odjíždět nakonec později až ve čtvrtek.Dovolená v práci zařízená "baťůžek" taky tak se jelo singl.
23.8. 13:30
Na rakouské hranice mám nádhernou cestu takže jen shánět po benzikách rakouskou známku a pokračovat směr It.Podařilo se až na hranicích po 4tém pokusu.Od Břeclavi do Wídně "hleděl" jsem na novou dálnici která je už hotová takže cesta do vídně zabrala pár minut.Nejel jsem tu cestu poprvé takže když zklamala GPS no řekl sem si žádný problém
Kawu musím pochválit řekl bych ve všech směrech.Jízda na takovou dálku v celku pohodlná.Jako kuřák jsem stejně zastavoval na protáhnutí se... Ale ted si nedovedu představit jet v plánované dvojici kdy cestovní rychlost měla být do 110km/h Rakouské dálnice jsou v perfektním stavu a co si budeme vykládat moc aut tam předpisově nejezdí.
23.8. 21:45 Příjezd do kempu Dune v Bibione
Nemohl jsem si to odpustit ale prostě v ten večer sem musel do moře.
Ochutnat pizzu a dát si nějakou italskou skleničku
podařilo se hned po sestavení stanu který šel těžko při světle parkovaček.
24.8. Výlet do centra Bibione a po návratu celodenní koupání a slunění.
16:30 Výlet do Benátek
Cesta do Venézie šla pěkně až na to že jsem ze zkušeností říkal že vůbec není dobrý nápad absolvovat jízdu v krátkém oblečení.No dal sem na prosby Haňulky a jelo se.
Zpáteční cesta už nebyla tak pohodová.Bez GPS se člověk ztratí ani neví.Malá zajížďka cca 80km až sme se teprve našli v mapě kde jsme.
Asi 30km od Bibione za nama bouřka tak se čekala ještě sprcha na konec.Byl jsem rychlejší
25.8. 8:30 Výjížďka do centra Bibione na snídani a nákupy na hlavní promenádě.
Kolem oběda dorazila včerejší bouřka a bylo po nákupech.
Po návratu do kempu když se počasí nechtělo umoudřit bylo rozhodnuto.
Mraky sice žádné ale slunko taky zaplatili jsme pobyt a začali balit.
16:30 Odjezd směr ČR
Cesta Itálií v pohodě.
V Rakousku co mě asi ve 150km/h předjelo porsche cayenne mě to nedalo a vzal jsem za plyn.Předjel jsem jej pak on mě znovu (hračička) a když mě bral po 3tí a já jsem htěl zase přidat... nevim proč ale "baťůžek" měl asi uvolněný popruh bo sem dostal herdu do zad
až 200km od Wídně (do té doby slunečno) vyjedu asi z 2.5km dlouhého tunelu a na jeho koncil liják že nabylo vidět na 100metrů.
po pár km zastavíme na odpočivadle s restaurací LANDZEIT.
Čaj a večeře přesvědčila Haňulku že ji opravdu autobusem z5 domů nepustím protože nevěřila že domů vůbec dojedeme.
26.8. 00:30 Dojez do Hodonína (oba
Celkově mě Kawa překvapila.
Dobrý záběr i ve dvou.
Spotřebu jsem nějak neřešil, celkově najeto necelých 2tis Km a žádný sebemenší problém.
Celkové pohodlí jak mě tak spolujezdce bych ohodnotil na výbornou na to že mám ČID na záda tak jsem to přežil.