Honda NSR 125R (1991)

Vlastník Zajic13
Vloženo 2.4.2011
Aktualizováno 9.8.2012

Smečno - Orlík ( Chrást - Radava )

Vloženo: 20.07.2011, Uskutečněno: 09.07.2011, Zhlédnuto: 7x

Můj první dlouhej výlet.Vyjížděli jsme 9.7.2011 .Cesta tam byla dobrá,jel jsem s přítelkyní a před náma její táta na BMW 1200 rt,takže NSRko mělo chvílema co dělat, ale průměrná rychlost okolo 100 byla akorát. Po doražení k Orlíku jsem motorku píchnul do lesa vedle stanu. O několik dní později jsme se byli s přítelkyní projet, fotky přikládám. Krajina a silnice sou krásný, všude prázdno, zatáčky.. Prostě paráda. O pár dní pozdějš jsme jeli nakoupit do Milevska, asi 20 km od místa pobytu. Když jsem se vrátil, dal motorku na stojánek a kouknul na ní ze zadu, zjistil jsem, že jsem ztratil poznávačku, takže pokud někdo v okolí najde poznávačku FMP, ozvěte se To znamená - cesta zpátky 150 km bez SPZtky. 20.7.2011 - Jeli jsme domu,už tam byla zima takže já a přítelkyně sami, pro někoho rutina, ale pro mě nejdelší cesta co jsem zatím jel sám,z neznáma domu. Měl jsem tu nejmodernější navigaci, na papírku napsaný města co mám projet a papírek přilepenej na nádrži. Před Berounem začalo neskutečně lejt,takže během 10ti minut sme byli oba promočený, při zastávkách jsem ždímal rukavice. V berouně jsem se samozřejmě ztratil. Po nalezení cesty mě čekalo asi 40 Km domů.Cesta příšerná, víc než 50 se jet nedalo. Přes mokrý brejle sem viděl úplný ho*no, takže každá větší louže byla moje. Na Kladně jsem potkal pár policajtů, naštěstí mě žádnej nezastavil, Taky jsem tam potkal pár hezkejch louží, který sem si prostě musel vychutnat. Z Kladna to je už jen asi 15 Km domů. Dojel sem na Smečno, zajel do autoservisu za barákem za strejdou a za známejma. Sotva sem slez, neslyšel sem nic jinýho než smích a čvachtání mejch a přítelkyně bot. Pokecali sme a já že odjedu, mám to hned u baráku takže 200 metrů. Startuju jak blázen, ale nic, takže motorku jsem tam nechal a ráno si jí vyzvednu Takže závěr? - Nějaký nový zkušenosti, první dlouhá cesta, ztráta SPZ, jízda domů bez SPZ a poslední polovinu cesty s maximálním slejvákem. Už nikdy více!!

• Výměna předních brzdových destiček

Vyměnil jsem přední desky,ale jelikož jsem to dělal poprvé,neni to dokonalý a dělal jsem to na dvakrát.Desky ale pořád samy přibržďujou,takže to bude mít dohru.. :-) Nějak se to naučit musím :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.06.2011
    Uskutečněno: 19.06.2011
  • První škrtnutí

Dneska jsem si poprý škrtnul botou,je to krásnej pocit když se podívám na pneumatiku a vidím zlepšení :) Tak jako každej je na svoje první pořádný položení hrdej,jsem já hrdej na tohle :D Pro otrlejší motorkáře to možná

Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 17.05.2011
  • Úchyty zadního plastu + neon

Dodělával jsem ulámaný úchyty zadního plastu a přidělal jsem si modrej neon pod zadní blatník,takže celej zadek krásně svítí modře,ve tmě je to krása :) Na palubce svítící vypínač,nedělal sem to přes klíček,takže aspoň p

Vloženo: 14.05.2011
    Uskutečněno: 13.05.2011