Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník istonbike
Vloženo 5.11.2010
Aktualizováno 7.7.2011

Vloženo: 20.06.2011, Uskutečněno: 19.06.2011, Stav tachometru: 10574 km, Zhlédnuto: 3x

Po dokončení montáže Gipra jsem se hodil do motohadrů a vyrazil na zkušební projížďku. Obloha hrozila deštěm,ale po přijetí k Hondě ve Frýdku-Místku (chtěl jsem omrknout 700 Alpíka) vykouklo sluníčko a tak krásně z poza mraků svítilo,že jsem zavolal Negovi jestli se nechce sejít. Domluvili jsme se někde v Rožnově a že si zavoláme. Na parkovišti u skanzenu jsem byl první a po telefonátu jsme se nakonec scukli u Valašského šenku v Prostřední Bečvě. Negovi se UFOun líbíl a kamarád říkal ať neváhá že mu půjčí že tak krásný mimozemšťan je pro Kami to pravé-ořechové. Při zpáteční cestě kolem přehrady Šance mě chytl první déšť a po přijetí k Auto-Tony Morava, kde jsem obhlížel Suzuki V-Strom 650 další pořádná,ale krátká buřina. Domů jsem dorazil kolem 18h relativně suchý jen se schlíveným UFOnem od "vesmírného sajrajtu" No ještě nevím musím si ten prodej rozmyslet...jelo se mi skvěle! Najeto 206,71km v čase 3:14:04h, průměrem 63,91km/h a maximálce 136,38km/h... vracím se k svému standartu

KAMI-kadze (0) napsal 24.06.2011 v 08:13

Tož nejdřív mě navnadíš a pak zase utřu nos!

• Prodej UFOunka.....a život jde dál :-P

A je to tady těžké rozhodování bezesné noci UFOun míří k novému majiteli. Hned po šichtě jsem skočil na dopravní přepsat Kawu na nového majitele...správný kluk,opatrný... začínající motorkář - prostě mimozemšťan ideální

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.07.2011
    Uskutečněno: 27.06.2011
  • Poslední vyjížďka :-(

Kupec na UFOna byl tak nadšený,že na 99% je Kawa prodaná a proto jsme s baťůžkem,který sice tvrdí že jsem blázen,ale stojí při mně vyrazili i přes mraky a nejisté počasí na poslední rozloučení s naším mimozemšťanem. Vzal

Vloženo: 03.07.2011
    Uskutečněno: 25.06.2011
  • Gipro.....montáž a výroba držáku.

Od HT jsem koupil už dlouho chtěný ukazatel převodu Gipro DS za skvělou cenu :-) přišel v pátek a hned v sobotu jsem se ho jal namontovat. Nacvaknutí na systémový konektor proběhlo velice rychle jen sundání nosiče a pár

Vloženo: 19.06.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011