Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník mike.46
Vloženo 18.4.2009
Aktualizováno 16.10.2011

Vloženo: 15.05.2011, Uskutečněno: 10.05.2011, Stav tachometru: 18583 km, Zhlédnuto: 8x

První letošní okruhové svezení a snad ne poslední. Původně na 2 dny, ale nakonec vyšel jen jeden. Počasí nám přálo, celý den krásně sluníčko a teplo, prostě luxus.
Ráno registrace a také technická přejímka, kde mě chlápci trochu vystrašili, že prý desky jsou už hodně sjeté, že by to chtělo nové. Tak jsem hned zašel k Halbichovi, jestli je nemají. Bohužel neměli. Takže po první jízdě následovala cesta do Brna do Motomanu, kde jsem je sehnal. Po první jízdě totiž vznikla velká pauza kvůli nějaké kontrole okruhu, která přijela ze zahraničí. Tím se naboural plán a místo 2 kvalifikací do závodů zbyla pouze jedna, která byla navíc v naší skupině zastavena červenou vlajkou. Sice jsme se pak ještě dostali na trať, ale už z toho nic nebylo. Díky tomu se nepodařilo kvalifikovat do závodu pro "m.daly" (slušně pro zbytek pole:)). Takže závody jsem šel aspoň na chvíli fotit do první zatáčky.
Jinak ježdění probíhalo dobře. Konečně jsem se v Brně svezl za dobrého počasí. Škoda, že se nepodařilo sehnat nahříváky, protože ty 2 první kola, při kterých člověk musí zahřát gumy, jsou taková o ničem. Měl jsem jednu malou krizovku, to když jsem blbě najel první zatáčku a nějak se mi nepodařilo to zkorigovat a na výjezdu jsem se dostal až na zelenej koberec za obrubníkem... :) Ale dopadlo to dobře. Výsledný čas 2:43:000 mě moc nepotěšil. Můj cíl bylo aspoň 2:40. Takže na příště zamakat na fyzičce, která je nyní špatná a zlepšit stopu a vlastně zlepšit všechno :)
P.S. Celkem najeto ca. 150km.

• Luxusní výlet do Rakous

Wow. Dneska jsem najel asi nejvíc km za jeden den. 415km na supersportu je fakt mazec. Směr Přední Výtoň - Helfenberg - Waxenberg pak na Linz a odtud přes nějaké polňačky :) na nejluxusnější silniční úsek, který znám. A

Vloženo: 28.08.2011
    Uskutečněno: 28.08.2011
  • Léto 2011

Díky pracovnímu vytížení a stavbě domu sem vůbec nestíhám něco dopisovat... Sice jsem to ani nečekal, ale povedlo se během července a srpna udělat pár hezkých vyjížděk a hlavně díky hezkému víkendu v polovině července a

Vloženo: 24.08.2011
    Uskutečněno: 24.08.2011
  • První letošní jízda

Kam vyrazit na první jízdu? Ano, správně, přece na Libínské sedlo :) Vyrazili jsme ve složení Hynek, Luboš a Martin s přítelkyní. První jízda je taková zvláštní, člověk je hrozně nadrženej, ale musí si dávat bacha, aby t

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011