Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník wayne07
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 4.7.2009

Vloženo: 21.09.2008, Uskutečněno: 21.09.2008, Zhlédnuto: 2x

Tak 13.9. 2008 jsme nakopli mašiny a valili jsme na spanilou jízdu Vysočinou.jako spolujezdci mého síma byly mašiny: honda varadero 125 a yuki motard 125...ač se tyto stroje snažili símovi zdrhnout...síma se nezahambil a v nečestném závodě dojel vždy na krásné třetí pozici.¨ Projížďka byla do nejmenších detailů naplánovaná :D...Našim prvním cílem bylo malebné městečko Přibyslav .kde jsme vykonali nějakou tu prácičku pro místní...po vykonání úmorné dřiny...jsme se vydali směr Polná...kde se podle našich kontaktů měla dít nějaká ta zábava.prej pouť...ale po zaparkování strojů... na dosti pofidérním místě.Pofidérním místě...znamená před nějakym music bárkem, z kterého v jednom kole někdo vylízal a u někoho už nebylo dostti jasné jestli nebude blejt či něco podobného...jsme se vyrazili podívat se na tu největší kulturní událost zdejší obce.jak už jsem zde referoval..o zábavu v pravém smyslu se nejednalo...vypadalo to asi, jako kdyby se šel člověk bavit na vietnamskou tržnici a k tomu by mu neustále hrála disco hudba...no prostě nic pro otrlé hochy...po marném snaženní vyjít z davu jsme nakonec byli vyhozeni na stejném místě odkud jsme přišli.A tak jsme nasedli na stroje a valili jsme za jedním týpkem ze Stříbrnejch hor.Hodili jsme řeč...on jako starý domorodec nám požehnal na cestu...a ukázal nám směr kudy nejlépe z té salaše odjet.to ale neměl dělat.donutil tak varadero jet po úplně hrozné cestě , na kterou neni běžně zvyklé.po pár nadávkách na starousedlíka...už jsme pokračovali směr Žižkovo pole a zpátky do bronxu...projížďka byla zdařilá...a síma si to docela dával.nakonec ještě poděkování kámošům co se mnou jeli ...a zase někdy příště v pokračování našehho seriálu.Síma silniční enduro!!.a teď prosím vypněte nás.ať nebolí vás hlava...s pozdravem pro hezký den Wayne07

• Dneska 20.4. 2009 byl Síma prodán do Hradce za 12 000Kč.takže už se pomalu chystám na něco nového.

Typ: Prodej
    Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 20.04.2009
  • pár fotek chudáka síma ze zazimování v boudě .

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2008
    Uskutečněno: 29.12.2008
  • foto z minulé vyjížďky

Vloženo: 28.12.2008
    Uskutečněno: 28.12.2008