Honda NSR 125R (2000)

Vlastník nakli
Vloženo 4.11.2010
Aktualizováno 30.5.2012

Vloženo: 25.04.2011, Uskutečněno: 25.04.2011, Stav tachometru: 38 km, Zhlédnuto: 6x

Už uběhlo téměř 700 km od doby co jsem sem psal naposledy. Nicméňě všechny moje výlety postrádali cosi, co by bylo zajímavé. Dnešek bylo standartní velikonoční pondělí. Ráno se vyspat, probudit ze včerejší akce (měl jsem svátek, posezení s pár kamarády motorkáři, sice je nám 17 +a ale všichni se těšíme až osedláme pořádné mnohokoňové mašiny) takže vyčůrat, nasnídat, obléct, natankovat a hurááá ke kamáradovi na další akci, na akci nic moc :D ovšem akci spestřila smska od starého kamaráda, tak co pojedeme protáhnout stroje. No ve 4 hodiny na Dobrý Vodě, takže na Dobrý Vodě autodromy, centrifuga. Ve 3/4 kamarád přijel se svou Aprillkou TOuragem z roku buh vi kdy, koupenou za 7000 nicmene za opravy uz 13 000 vrazil a nechci vedet kolik, ztoho byly uplatky nebo predelavky, protoze to nemelo ani technicak, ten si nechaval delat novej. Nicmene nase odpoledni projizdka stala za to z Dobry Vody přes Zaliny, Ledenice a zastavka u nas doma. No pak se zhorsilo pocasi, tak s kamaradem jeste jizda do Ledenic a nesmerovat do velkomesta České Budějovice :D

• Výměna řetězovky a vypálení výfuku

Nedávno jsem pujcil motorku na opravu svýmu kamaradovi, aby mi na ni vyměnil řetězovku, svěřil jsem se mu, že mám problém s výfukem, že mi přijde, že je až moc vě vnitř zasranej, tak jsem ji mu tam nechal, vypalil celej

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 18.01.2011
  • První start

Dnešek je můj osudový den se svým kámošem Honzou, zde Rockshock jsme se rozhhodli zprovoznit mého dvoukolového miláčka, nová baterka a svíčka nestartovala, po dlouhém uvažování, co to mohlo být, jsme se rozhodli, že je p

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.11.2010