Honda NSR 125R (2000)

Vlastník KillerDanda
Vloženo 13.9.2010
Aktualizováno 3.3.2014

Vloženo: 11.04.2011, Uskutečněno: 22.03.2011, Stav tachometru: 35985 km, Zhlédnuto: 6x

V úterý se mi podařilo motorku položit, když jsem si nešikovně najel do zatáčky a při své nezkušenosti jsem to nezvládl. Měl jsem jestě nové nesjeté pneu ze skladu a jak chlapek v pneuservisu řikal, že to bude klouzat tak se taky stalo. Snažil jsme se to ubrzdit a už jsem mohl byt tak v 40, když jsem to položil a skončil jsem na okraji sinice. Naštestí to odnesly dá se řict jen plasty, tak se bude spravovat, apoň se zavaří i podsedový plasty, který od předchozího majitele byly celkem popraskaný.

Doly_cz (2) napsal 03.05.2012 v 12:11

Tak co, už ti jezdí?

Márty- (0) napsal 10.05.2011 v 17:47

Chybama se člověk učí , věřím že jí dáš do lepšího stavu než bývalí majitelé.

KillerDanda (0) napsal 07.05.2011 v 13:48

njn ja nejsem tak dobrej jako on.. jinak se to snazim dat do hromady..

Varha (2) napsal 16.04.2011 v 17:15

Co k tomu dodat...neřeknu kdyby si tam žuchl někde v ostré zatáčce ve 130km/h ale spadnout v takové mírné svini a ještě jezdit jak pako s mastnýma pneumatikama(asi tě nenapadlo je alespoň umýt jarovou vodou)tak to je maximálně na kopanec. Takže když to shrnu tak celá práce s novým lakem co na tom byla přes zimu byla na nic. No tak doufám že to dáš alespoň co nejdříve do dobrého stavu.

Doly_cz (2) napsal 16.04.2011 v 17:06

Ty jsi ale debil. Příště věř odborníkům. Předchozí majitel ti gratuluje, ten s tím nespadl, a škoda laku. Docela jsem se s tím nadřel, než jsem to nastříkal.

• Směr Army-Park Ořechov

Dnes v sobotu pořádal Wargaming sraz hráčů World of Tanks, kde jsme nesměly s mladou chybět. Bylo to spíš takový volný, mohly jsme si chodit, kde jsme chtěly. Cestu tam nám chvíly pršelo naštěstí po příjezdu už se začalo

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013
  • A je za námy další technická :)

Protože v březnu byla ještě zima, tak tuto sezónu jsem musel jet na technickou až v dubnu a doufat ze mě nezastaví policajti, což se naštěstí nestalo i když jsem kolem dvou jel, kde stavěly. Prvně jsem si teda musel koup

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • Když už tak pořádně

S opravou jsem začal pěkne od začátku, a to přestříkáním rezavýho rámu. Ještě před tím jsem samozřejmě pořídil potřebný věci jako zrcátka, stupačky, páčka zadní brzdy... pak jsem koupil pravej horní plast koupil novej, a

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.02.2013