Honda NSR 125R (2000)

Vlastník KillerDanda
Vloženo 13.9.2010
Aktualizováno 3.3.2014

Vloženo: 22.02.2013, Uskutečněno: 20.04.2012, Zhlédnuto: 4x

S opravou jsem začal pěkne od začátku, a to přestříkáním rezavýho rámu. Ještě před tím jsem samozřejmě pořídil potřebný věci jako zrcátka, stupačky, páčka zadní brzdy... pak jsem koupil pravej horní plast koupil novej, a spodni a podsedový sly svařit i když pádem nebyly nijak rozbitý, ale uz od minulýho majtele byly popraskaný a ja jsem je jěste zhoršil.

• Směr Army-Park Ořechov

Dnes v sobotu pořádal Wargaming sraz hráčů World of Tanks, kde jsme nesměly s mladou chybět. Bylo to spíš takový volný, mohly jsme si chodit, kde jsme chtěly. Cestu tam nám chvíly pršelo naštěstí po příjezdu už se začalo

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013
  • A je za námy další technická :)

Protože v březnu byla ještě zima, tak tuto sezónu jsem musel jet na technickou až v dubnu a doufat ze mě nezastaví policajti, což se naštěstí nestalo i když jsem kolem dvou jel, kde stavěly. Prvně jsem si teda musel koup

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • Rajhradská jízda

Sraz začal společnou vyjížďkou, které se účastnilo přez 90 motorek. Po vyjížďce jsme si postavily stan a začly hrát skupiny jako třeba Titanic a tak... čepovalo se pivo, takže pohoda akce. Kolem půlnoci, kdy už skončily

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.02.2013