Honda NSR 125R (2000)

Vlastník KillerDanda
Vloženo 13.9.2010
Aktualizováno 3.3.2014

A je za námy další technická :)

Vloženo: 13.04.2013, Uskutečněno: 11.04.2013, Zhlédnuto: 8x

Protože v březnu byla ještě zima, tak tuto sezónu jsem musel jet na technickou až v dubnu a doufat ze mě nezastaví policajti, což se naštěstí nestalo i když jsem kolem dvou jel, kde stavěly. Prvně jsem si teda musel koupit novou baterku. Ta stará už byla na odpis. Samozřejmě jsem si ještě předtím musel vyměnit ty čirý mini blinkry za originální a modrý led obrysovky.

• Směr Army-Park Ořechov

Dnes v sobotu pořádal Wargaming sraz hráčů World of Tanks, kde jsme nesměly s mladou chybět. Bylo to spíš takový volný, mohly jsme si chodit, kde jsme chtěly. Cestu tam nám chvíly pršelo naštěstí po příjezdu už se začalo

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013
  • Když už tak pořádně

S opravou jsem začal pěkne od začátku, a to přestříkáním rezavýho rámu. Ještě před tím jsem samozřejmě pořídil potřebný věci jako zrcátka, stupačky, páčka zadní brzdy... pak jsem koupil pravej horní plast koupil novej, a

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.02.2013
    Uskutečněno: 20.04.2012
  • Rajhradská jízda

Sraz začal společnou vyjížďkou, které se účastnilo přez 90 motorek. Po vyjížďce jsme si postavily stan a začly hrát skupiny jako třeba Titanic a tak... čepovalo se pivo, takže pohoda akce. Kolem půlnoci, kdy už skončily

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.02.2013