Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník karCOOLka.600
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 31.03.2011, Uskutečněno: 31.03.2011, Stav tachometru: 7102 km, Zhlédnuto: 4x

Tak už to je konečně zamnou.. nebo mám říci spíše předemnou? Včera to přišlo.. určitě za prvé teploučko, ale za druhé hlavně moje první pořádná vyjížďka.

Trasa: Dobrovíz - Jílové u Prahy
Motorka: no jistě, že karCOOLka
Průměrná rychlost: cca 50km/hod. když nepočítám Pražský okruh, kde jsem i přidala na 120 (ale pšššt, drahé polovičce říkám 100, aby o mě neměl zbytečně strach )
Průměrné komplikace: dvakrát za cestu

Celá nedočkavá jsem vyrazila z práce domů, čím blíže jsem byla k domovu, tím více se mi začaly potit dlaně rukou, začalo mi být neskutečné horko a probíhal mi mráz ouplně všude, kde vás může napadnout.. držela jsem v ruce telefon a říkala jsem si, komu mám zavolat o pomoc. Nakonec zvítězila moje skvělá kamarádka, která mě přesvědčila, že to zvládnu levou zadní "Tak teda jo LEVOU ZADNÍ.. jdu do toho po hlavě" tak tohle mi probíhalo hlavou cca 30 sekund, než jsem začala zase stresovat a po cestě si vybavovat zatáčky, které tam jsou a už jsem si předem tipovala, která bude moje nebyla ani jedna... ufff.
Nu, dojela jsem domů...takhle rychle jsem neměla odemčeno, ani když jsem potřebovala nutně čůrat hodila jsem na sebe kombinézu, do ruky helmu a rukavice, boty taktéž a vyrazila směr dílna. V polovině cesty jsem si uvědomila, že nemám klíče od motorky, tak jsem se vracela zase zpět, odemykala a zase zamykala..
Přišla jsem ke KarCOOLce, sehnula jsem se k ní a říkám "jdeme se projet ty moje červená číčo" .. vložila jsem klíč do zapalování, nastartovala motorku, hodila neutrál a vycouvala jsem si do prostoru. Zařadila jedničku a vyjela před bránu. Asi tak třikrát jsem se vydýchala, dala cigaretu, potom ještě jednu, poté další a nakonec jsem si řekla, že teda O.K. jedem. Rozjela jsem se k hlavní silnici (která je mimochodem cca 20 metrů), kde byl můj první problém od domu je nový asfalt, který se napojuje na hlavní v 60-ti stupňovém koopečku se štěrkem pro začátečníka naprostý bááájo pomalu jsem jela k okraji, strach mi nedovolil a motorka chcípla :-D :-D no nic, říkám si, přece to nevzdám hned u baráku, co bych to byla za motorkáře :-D tak jsem motorku za pomocí cupitání dostala na okraj hlavní silnice, kde už nebyl štěrk ani ten zkurvenej kopec (pardon pro více citlivé) :-D Rozjela jsem se a jela jsem cca 30 km v hodině, což mi připadalo jako závratná rychlost, do té doby, než mě předjelo dítko na kole :-D :-D no nic, říkala jsem si, ani teď se nevzdám a pokračovala jsem v jízdě. Rovinka, pravotočivá zatáčka, rovinka, kruhový objezd... a začala jsem získávat alespoň částečnou jistotu (po radách okolí jsem nejela pomalu, ale opatrně a snažila jsem se částečně vysedávat z motorky.. budu jmenovat, aby se cítili důležitě..takže: Oxygen, Gagy, Ejs.. ) poté jsem najela na Karlovarskou dálnici, kde jsem se odvážila zrychlit, poté Pražský okruh, kde jsem dokonce začala trošičku kličkovat, brzdit, zrychlovat, brzdit, zrychlovat, kličkovat.. a musím se pochválit, celkem mi to šlo :-D Pražský okruh byl celkem nuda.. samá rovina, ale když jsem z něho sjela, říkala jsem si, že ta nuda nebyla zas tak špatná :-D dostala jsem se na normální silnici, kde byly zatáčky, přednosti, vesnice.. ale zvládla jsem to. Druhá prekérka se dostavila v serpentínách na Radlík. Jedna zatáčka, na kterou mě mimochodem upozorňovalo milion lidí, mi nebyla zcela příjemná tak moc jsem se na ní soustředila, že jsem jela rovně :-D ale včas jsem si to uvědomila a začala jsem "klopit" jestli se tomu dá tak říci.. vysedla jsem z motorky, podívala se více do zatáčky a zatočila.. skvěle jsem to ukočírovala.. poté až do Jílového naprosto skvostná a krásná jízda
Dojela jsem, nebo spíš dokodrcala před podnik (jelikož jsem musela před 90-stupňovou zatáčkou podřadit a v malých rychlostech nemám vůbec cit) tak mi motorka dohekala před podnik :-D zastavila jsem motorku, stojan, postavila, slezla a byla jsem neskutečně šťastná. Takhle jsem nebyla šťastná, ani když jsem dostala první Barbínku od Matella :-D :-D doběhla jsem dovnitř a chtěla jsem se strašlivácky pochlubit, ale drahá polovička nikde, tak se ptám, kdeže se schovává ten můj mazel? Bylo mi odpovězeno, že běžel zamnou, jelikož slyšel motorku :-D tak jsem mu šla s nadšením naproti...no, dostala jsem pěkně vyhubováno :-D :-D :-D

A závěr?

Bože náááááádhera, kurevsky úžasná a neskutečná nádhera!!!

Crofka (0) napsal 18.07.2011 v 14:45

úplně se v tom vidím

veveřice. (1) napsal 28.04.2011 v 15:59

super počtení, naprosto jsem videla sebe uplně s každým pocitem když jsem začinala :D , jinak gratulace jen tak dále !

• MDŽ - 2

Ještě pár foteček...

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
    Tachometr: 12056km
  • MDŽ

Na tuto akci jsme čekali hodně dlouho a nedočkavostí jsem si okousala své gelové nehtíky :-D řekli jsme si, že to hodíme formou výletu a učení. Vzali jsme si s Táničkou dovolenou a v pondělí jsme si v klídku vystrojili m

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • www.uberplyn.cz - kurzy bezpečné jízdy

Tak to je za námi... kurz byl naprosto skvělý, instruktoři pomáhali seč mohli... bohužel je mi líto, že jsme dorazili dost pozdě, takže z celého programu jsem měla jen polovinu... ale i přesto ... neuvěřitelné, úžasné, s

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.04.2012