Kawasaki GPZ 500 (2003)

Vlastník Frufran
Vloženo 17.8.2010
Aktualizováno 1.8.2011

Vloženo: 28.10.2010, Uskutečněno: 28.10.2010, Stav tachometru: 17800 km, Zhlédnuto: 7x

Nu, takže sezonu jsem ukončil bez výrazných problémů a excesů. Najeto cca 1500 km, mašinka šlape jak má, nic nežere, hezky jede. Jediné co je trochu problém je, že mi přestal fungovat tachometr, otáčkoměr funguje. Takže nic co by byl velký problém...jen nevím kolik jedu...Pracuje se na opravě, pravděpodobně to bude náhon tachometru, takže koupím novej a budu se snažit o výměnu a doufat, že to bude vyřešeno...

Frufran (0) napsal 17.05.2011 v 19:57

Takže to byl ukroucený hranolek, nechal jsme vyměnit celý náhon během servisu, ideální řešení než ten porod to tam dotahovat.

MatyxCZ (7) napsal 30.10.2010 v 14:17

Ten náhon tachometru bude jen povolený, taky jsem to řešil a rozhodně jsem nebyl první. Dá se k tomu strašně špatně dostat, máš dvě možnosti - sundat kapotu a hezky kleštěmi dotáhnout a nebo "líně" jako já -> trošičku lepidla na závity, dotáhnout rukou co to dá, a voilá, od té doby to drží.

• Letiště Lnáře

Takže tomu všemu předcházelo vyzvednutí bikefrienda Vikiho ;-), který vymyslel trasu. Přibral ještě baťůžka a mohlo se razit - ještě že tak, páč nálada byla zjevně rychlá. Viki tedy nakonec dle svých slov nabral střední

Vloženo: 25.06.2011
    Uskutečněno: 25.06.2011
    Tachometr: 20300km
  • Servis

Provedena výměna spojky (ve vysokých otáčkách už slušně klouzala). S tím byl vyměněn olej a filtr. Provedeno vypuštění nádrže (díky čeští pumpaři) a seřízení motoru. Poměrně drahý servis, ale jsou věci, které jsou prostě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.06.2011
    Uskutečněno: 28.05.2011
    Tachometr: 19800km
  • Nová zadní pneu

Výměna zadní pneu, stará se kterou jsem GPZ koupil měla už zcela "nelepivou" směs a pravděpodobně i zhroucený profil. Nová pneu Dunlop ARROWMAX GT501 130/80 R17 65H proti staré i nezajetá drží lépe...jinak motorka se ov

Vloženo: 26.04.2011
    Uskutečněno: 26.04.2011