Kawasaki GPZ 500 (2003)

simko.zero napsal 30.07.11 v 17:58

Zdarvím Klatováka, pěkná mašina, 10b, přeju šťastný kiláky

MobyDick
MobyDick napsal 29.05.11 v 21:07

Ahoj, i já zdravím Klatováka snad se někdy potkáme a projedem.

kawahamouz
kawahamouz napsal 05.10.10 v 21:02

Krasavice nablejskaná.

bezsta
bezsta napsal 16.09.10 v 09:53

dobrá volba a moc pěkná mašina .tak at ti dobře slouží

Frufran
Frufran napsal 14.09.10 v 17:26

Díky...jojo,byla to pěkná cestička,ačkoli to mokro mi dost ubíralo morál
Věřím,že do konce sezony to ještě opáknem

hank01
hank01 napsal 01.09.10 v 14:54

vítej do bikerské rodinky tak v neděli jsme pokřtili motku šumavským deštíkem,ale byla to pohodička..

Sema
Sema napsal 23.08.10 v 15:14

Leštěnka, moc pěkná . Od Motobikes jsem před lety kupoval svoje GPZto . Užívej si mašinu a hlavně s rozumem, na to že je to "jen" půllitr, umí se pěkně rozdivočet..

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 22.08.10 v 22:53

Fakt moc pěkná Kawa a jasných 10 bodíků. Poslední "ročník!, který se do Evropy dovážel. Měl jsem tehdy při nákupu podobné pocity a to jsem přesedlával z Jawy 250 . Po cca. měsíci jsem se s ní zžil a pak už si jen užíval radosti z jízdy. Super motorka na přechod do "superbiků", naučí a nezklame. Po roce mi už výkon trochu chyběl (především v cestování ve dvou) a tak jsem přešel na moji vysněnou Ninju 9, ale rád na ni vzpomínám a občas se i projedu. Měj se a užij si splněného snu, hodně štastných km.

kawa-gpz
kawa-gpz napsal 22.08.10 v 21:47

Moc pěkná.Přeji mnoho šťastných km a za respekt se nemusí člověk stydět.Já jsem na mojí udělal několik úprav a proto, že jsem ji měl taky jako novou a hlavně nebouranou,tak bych jí neprodal.Max.spokojenost.Jízdní vlastnosti a spotřeba nemá chybu.V sobotu jsem byl u kamaráda a říkal jsem mu ať jí koupí.Dnes kouknu do motodatabáze a motorka už má nového majitele.Hodně radosti a štěstí.

Frufran
Frufran napsal 18.08.10 v 19:36

Děkuji za kladné hodnocení všem a za přání. Už se jí nemůžu dočkat . Právě před chvíli mi volali, že motorka je už připravená, mám vyměněnou přední gumu a je na mě přihlášena.
Takže už to tak je a já nemůžu dočkat pátku a potom víkendu, kdy se na ní taky pěkně projedu (když dá počasí).
Já mám z Motobikes v Bylanech. Maximální spokojenost.

istonbike
istonbike napsal 18.08.10 v 19:11

Nádherný a jeden z nej půlitrů od KAWY a dnes už opravdu legenda... nedávno jsem jí obdivoval na tip moto a hele už má nového majitele Taky mám svého Dráčka z Rabštejnské Lhoty akorát od LM moto a jaká náhoda taky Kawu jinak ten respekt je dobrá věc a neboj brzo si zvykneš je to za jasných 10b s přáním plné nádrže a jen spokojených kilometrů v sedle téhle krásky

šelba.
šelba. napsal 18.08.10 v 06:11

Tvoje Kawa je dnes už legenda. Vypadá hezky.
Taky myslím, že se na silnici brzo rozdejcháš...
Ale ten respekt - to je v pořádku.

Kong
Kong napsal 17.08.10 v 22:48

Houbeles vtipné ... je dobře, že k ní cítíš respekt, aspoň budeš jezdit hlavou. Motorka nádhrená

pajabaja
pajabaja napsal 17.08.10 v 21:44

No, motorka vypadá parádně. Neměj strach, ono to nebude tak ostré a hooodně rychle si zvykneš :) ať slouží a dělá jen radost.