Suzuki SV 650S (2008)

Vlastník Dave-SV
Vloženo 4.4.2010
Aktualizováno 16.5.2020

Vloženo: 20.08.2010, Uskutečněno: 19.08.2010, Stav tachometru: 1850 km, Zhlédnuto: 6x

Tak kolínko padlo i na SV, paráda, do hrany už není daleko :) Akorát Ptaak to poslal před mejma očima pod svodidla, tak se zas budu krotit.
On je v pohodě, Hornet více méně pojizdnej, prostě uklouzlo přední kolo...

ptaak (0) napsal 31.01.2011 v 21:42

Jinak gumy 10/10. I na polomokrým asfaltu to šlo škrtnout botou tohle byla jezdcova chyba...

Dave-SV (0) napsal 01.10.2010 v 08:21

Horka u Staré Paky. Tahle zatáčka je v pohodě, ostatní jsou dost rozmlácený. A jsou tam svodidla

ptaak (0) napsal 29.09.2010 v 18:13

Jinak guma by to měla podržet, nevím co tam bylo. Ta zatáčka se pak více láme, tak jsem to buď víc rychleji naklopil, nebo bordel...nevím ale tak stalo se stalo

Danke (9) napsal 18.09.2010 v 13:39

kde jsou ty zatáčky ve kterejch to je focený?

Dave-SV (0) napsal 23.08.2010 v 14:45

To jo, na okruhu je to určitě bezpečnější, ale zas já bych zkoušel furt větší náklon až bych to někde položil...V provozu jsem si koleno zkusil, ale normálně je nedávám...

burak (11) napsal 22.08.2010 v 15:00

No já bych se spíš bál těch svodidel. Naopak na okruhu se nemáš podle mého čeho bát, pokud to vyloženě nehrotíš a když už se něco stane, tak nejsou takový následky jako v běžnym provozu.

Dave-SV (0) napsal 22.08.2010 v 11:45

Má Conti sport attack...Guma by ten náklon měla udržet, takže tam byl asi nějakej bordel nebo mastnota. Ale zas je divný, že jsme tu zatáčku jeli před tim každej asi 7krát na koleno a nic.
Okruh plánuju, ale bojim se, abych to nepoložil, musim nejdřív aspon pořešit padáky...Aspon tam nejsou svodidla

burak (11) napsal 20.08.2010 v 13:18

Jo na sosnový jsem taky zavítal na trávu, ale z toho důvodu, že mě vylekala stupačka a od tý doby vim, že tyhle věci do provozu nepatří. Ono je hezký, že tu zatáčku zná, ale stačí blbě ohřátá a nafoukaná guma jako jsi řikal a už je ve svodidlech.

SVSkritek (0) napsal 20.08.2010 v 13:11

Jo a podklouzlo predni kolo? Ma ok pneu a tlumice ? Ja mam ty dunlop qualifier I a kdyz zatacky projizdim pod plynem a drzim volne riditka tak to drzi jak pribite (kdyz jsou teple a dobre nafoukane). A no i na sosnove kde jsem skrtal stupackou a rozhodne tam neni moc kvalitni asfalt. Ani naznak uklouznuti. Ale muze se stat no.

SVSkritek (0) napsal 20.08.2010 v 13:04

JJ pekne kolinko .
burak> Ja taky udelal kix nastesti na sosnove a ne v provozu. Vjsel jsem do travy kvuli blbe fixovanemu pohledu. Ale ani skrabanec A clovek tam hlavne ziska duveru v naklonech a rychlem sklapeni motky

burak (11) napsal 20.08.2010 v 11:55

Přesně ted důvod proč si radši zaplatim okruh, ale jinak kolínko pěkný, jen tak dál ale už ne u svodidel :D

• Kouřové plexi

Dostal jsem kopačky, tak jsem si musel udělat radost :-D Objednáno z plexinamoto.cz. Sice vůbec neseděly vrchní díry, musel jsem je uplně odbrousit, ale jinak naprosto férové jednání - dostal jsem dodatečně 100kč slevu.

Vloženo: 14.08.2012
    Uskutečněno: 23.07.2012
  • Nová sada Michelin Pilot Power 2CT

Chtěl jsem jednou zkusit pořádný gumy a udělal jsem dobře! Zadek mě teda zmizí dost rychle, ale za tu jistotu v zatáčkách to stojí :-) Doporučuju, rozdíl mezi cestovně-sportovníma a sportovníma gumama je fakt znát. Jde

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.08.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • Oprava po nehodě

Stupačku a zrcátko jsem koupil starší dobrý, plasty rozleštil,stojánek srovnal, dovařil ubroušenou kuličku a přestříkal. Řadičku jsem nechal přivařit, novej padák vysoustužil strejda. Padáky jsem stříknul načerno, fakt j

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.12.2011