BMW F 650 (1996)

Vlastník miki22
Vloženo 12.3.2009
Aktualizováno 20.3.2013

Vloženo: 28.06.2010, Uskutečněno: 28.06.2010, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem ho připravil na dovolenou, dostal nový olej svíčky a přídavný led blinkry tak mohu vyrazit.Tak mám najeto šedesát tisíc takže je motor v nejlepších letech co jsem se dočetl na fórech. Divil jsem se že oleje neubylo od poslední výměny cca 8 tisíc km ( interval má BMW deset tisíc) a navíc nebyl ani nijak černý, když to srovnám s tím co vypouštím z auta. Doufám že si ještě hodně pojezdím. Taky jsem tam namontoval nové světlo pro denní svícení.

bandit650 (2) napsal 16.07.2010 v 14:17

Nojo údržba se nesmí podcenit!

• Prodej

Tak mi dnes Bávo odjelo někam do České Třebové. Musel jsem zamáčknout slzu asi z těch motorek v poslední době mi přirostla nejvíce k srci. Hdyby si jí byval nový majitel neodvezl ani bychs se nezlobil. Schválnšě jsem ji

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.07.2010
    Uskutečněno: 25.07.2010
  • Dovolená 2010

Letošní dovolená byla krátká a hlavně bez manželky. S kamarádama jsme se rozhodli zůstat v čechách. Najezdil jsem zhruba tisíc km a navštívil jsem Vranovskou přehradu a jižní moravu spojenou s návštěvou vinných sklepů (a

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.07.2010
    Uskutečněno: 16.07.2010
  • první letošní najeté km

Vysvitlo sluníčko a oschla silnice. Bylo už načase oprášit o dlouhé zimě svého miláčka a vyhnat pavouky z výfuku. Vyrazil jsem kousek od domova, protože zase takové teplo ještě nebylo. Najel jsem asi padesát kylometrů z

Vloženo: 27.03.2010
    Uskutečněno: 21.03.2010