Yamaha YZF-R1 (2000)

Vlastník hnjupis
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 16.4.2013

Vloženo: 23.04.2010, Uskutečněno: 23.04.2010, Zhlédnuto: 7x

Montáž převatované koncovky výfuku, strhnutí proužků z ráfků kol (děkuji batůžkovi Ozzynce-já jsem strhl jeden a byl jsem na nervy :) ), montáž rolniček na stojan (vlastní výroba z duralu). Překontrolování všech kontaktů a kabelů (proměření přechodových odporů, prostříkání kontaktolem, výměna některých konektorů). Montáž chaldiče vody na hadici z chladiče do pumpy (vlastní výroba hliníkového mezikusu s žebry). První start po půl roční odstávce. Se sytičem po krátkém přemlouvání chytla. Krásný to zvuk!! Odezva na krátký plyn brutální!

• Kontrola hlavy a výměna oleje

Sundání hlavy z důvodů bublání kapaliny v expanzní nádržce na boku chladiče (výměna výčka nepomohla). Hlava po sundání změřena na rovinnost a poté stažena na CNC frézce o 0.05mm. Po stáhnutí 0.02 mm se objevily škrábane

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 28.10.2012
  • GO

Tak jsem dokončil GO motoru. Na tachometru je po výměně budíků něco přes 55t a motorka začíná odznova svou pouť. Fotek mám stovky roztříděných na rozebírání, jednotlivé díly, skládání, materiál a vybavení, ale nemá cenu

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.06.2012
    Uskutečněno: 06.06.2012
  • Výměna páček + odvzdušnění brzdy

V sobotu dopoledne jsem si dojel na poštu vyzvednout krátké, stavitelné, černé páčky od NeznaméhoScotera a pustil jsem se do montáže (tedy až navečer poté co jsem dorazil z Passau z Louise). Spojková páčka šla vyměnit v

Vloženo: 02.09.2010
    Uskutečněno: 28.08.2010