Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník XVS1300A
Vloženo 2.2.2009
Aktualizováno 12.2.2009

"Jarní" vyjížďka

Vloženo: 14.03.2010, Uskutečněno: 09.03.2010, Stav tachometru: 27000 km, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem neodolal a osedlal svého oře Před domem ještě pul metru sněhu, tak jsem si vyházel pěšinku a uličku na couvnutí pro "snadnější" manipulaci, rychle jsem oběhnul motorku, nastartoval a po krátkém zahřátí vyrazil. Bydlím na kopci a zhruba 200m od domu se na cestě objevila 7m dlouhá ledová plotna přes celou šíři cesty. Úlek, přední brzda! a už jsem šel.. V poslední moment jsem pustil brzdu, zmáčkl spojku a se staženou p.delí to přelítl! Pak jsem 2hodiny přemýšlel, jak se dostanu domu..a vyřešilo to kilo soli, prosolil jsem si dvaceticentimetrovou uličku. Byla sice kosa, krom silnice všude sníh, ale stálo to za to!! Jen silnice byla ještě dost zmzlá, takže přilnavost gumy minimální. Moje úpravy pro tento rok-sedlo spolujezdce pryč (není batužek) a z USA objednaný výfuk Hard krome v keramické černi, hned jak bude namontován, tak dodám foto. A samozřejmě filtr K&N..

• NEZMAR

Nikdy mne ani nenapadlo, že ještě 11. prosince vyrazím v jedné stopě. Ale stalo se, vykoukl paprsek slunce a hned jsem sedlal.. Slunce vydrželo fakt jen chvíli, ale 60 kilásků jsem stejně dal. 4´C mě donutily k návratu,

Vloženo: 11.12.2009
    Uskutečněno: 11.12.2009
  • MASAKR

3.11. jsem se vracel z nočního "výletu" přes Liberec domů. Měl jsem před sebou 85km,což není mnoho, nebýt neustálého stírání sněhu z plexi, levých i pravých driftů při každém sebemenším poškádlení plynu a protijedoucích

Vloženo: 12.11.2009
    Uskutečněno: 03.11.2009
  • Ráďa sedlá mojí motku..

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.02.2009