Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník Hanys22
Vloženo 25.4.2008
Aktualizováno 16.11.2013

Vloženo: 22.12.2009, Uskutečněno: 14.12.2008, Zhlédnuto: 5x

Kvalita a zvuk výfuku Giannelli jsou skvělé. Jediné co mi vadilo,že výfuk je příliš velký a k motorce se designově nehodí. Rozhodl jsem se pro zkrácení výfuku. K tomuto "zákroku" jsem si vybral firmu RAAS. Značka RAAS jsem vybral na základě dobrých ohlasů od majitelů jejich výfuků. Jednání firmy bylo skvělé, stejně jako odvedená práce. Tělo koncovky jsem po dohodě s lidma z RAASu nechal zkrátit o cca 7,5cm, tedy místo 50cm těla koncovky na cca 42,5cm. Zvuk se změnil, podle mě, k lepšímu. Výkon motoru nijak neutrpěl. Čekací doba cca 3dny.

• GIpro

Konečně jsme si udělal radost a koupil ukazatel zařazeného převodovového stupně GIpro. Montáž zabrala cca 15minut:najít konektor u řídící jednotky pod sedlem, povolení nádrže a protažení káblíku pod nádrží,uchycení staho

Vloženo: 26.12.2010
    Uskutečněno: 26.12.2010
  • Kryty chladiče od Motoforzy

Na zakázku jsem si nechal od Motoforzy upravit jimi nabízené kryty chladiče..."okrasné" prolisy jsem si nechal vyříznout a dokitovat. Jedná se o jediný pár na světě,což opět přispívá k jedinečnosti motorky... kryty nejso

Vloženo: 26.10.2010
    Uskutečněno: 26.10.2010
  • Den šampionů v Brně

Zajeli jsme se podívat na opravdové mistry SBK. Jsou to velice ochotní borci...smekám před jezdci, kteří tam byli a rozdávali úsměvy,podpisy atd... Mám podepsané plexi na motorku(lihovkama,takže z dálky to nejde vidět,al

Vloženo: 08.07.2010
    Uskutečněno: 08.07.2010