Honda CBF 600S (2005)

Vlastník térapéra
Vloženo 10.5.2008
Aktualizováno 20.2.2010

Motodovolená 2009 Itálie a Rakousko

Vloženo: 08.08.2009, Uskutečněno: 09.07.2009, Stav tachometru: 15490 km, Zhlédnuto: 8x

15490km- start Praha, 09.07.2009, cíl Rakousko Viehhofen. Tam jsme se potkali s další částí skupiny, která byla již o týden dříve v Německu a Rakousku. Zůstali jsme 4 dny a pojezdili co se dalo a bylo toho dost a hlavně super. Bohužel nám nepřálo počasí a někteří, jako já, jsme jezdily se zánětem dutin a pořádnou teplotou. škoda. Následně jsem vyrazili za teplem do Itálie a tam jsme si od motorek odpočinuly 3 dny a jen se cachtali a procházkovali, pak nás to přestalo bavit, tak vzhůtu do sedel a znovu do Rakouska. Super cesty, super řidiči, kteří s Vámi nezávodí a nezávidí ale chápou, že jste daleko více ohroženi a také, že jak v zimě, dešti nebo vedru neskutečně trpíte, takže z jejich strany ohleduplnost a pořádné pochopení, které po přejezdu česko-rakouských hranic vzalo za své. Ve Viehhofenu můžu doporučit pension Embacher, Frau Embacher je kouzelná osůbka s velkým pochopením pro motorkáře a když je plno, což se nám stalo při návratu z Itálie, tak doporučuji hned vedle Landhaus Servus. Paní Andrea se taky skvělá, ubytování je o trochu dražší avšak luxus nebývalý včetně nepřekonatelné snídaně. všude je parkování pod tsřechou aby motorčičky netrpěly. V Praze jsem skončila 18.7.09, stav 17900km. O útratě psát nebudu ale kromě nealka u benzínek, prášku na teplotu a bolení v krku a večery v restauraci skoro jako u nás. Jen pro srovnání, poslední noc jsme spali už na české straně v hotelu v Kaplici, cena za noc 550,-Kč se snídaní, úroveň nízská, snídaně škoda mluvit. V Rakousku za tuto cenu maximální komfort a host se tam cítí skutečně jako host. Zajezdila jsem si tak skvěle, že budu měnit pneumatiky, odřené stupačky , špičky bot už neřeším a dokonce i jedna brašna, asi mi to naklápí na jednu stranu víc .spotřeba necelých 5lit./100km s brašnami, natohem i tankvakem. Nadšenost obrovská a doufám, že si to brzy zopáknu, klidně i jen na prodloužený víkend, stojí to za to .