Honda XL 700V Transalp (2011)

Vlastník freeman70
Vloženo 2.10.2013
Aktualizováno 2.10.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

pepa1
pepa1 napsal 22.03.15 v 11:15

Vítej v klubu ... jak píše Vlnič, 10b. za projevený vkus ...musím opět pochválit kufry, celkově to vypadá velmi dobře. Když jsem koketoval s výměnou předchozího Alpa, byl jsem se projet i s V-Stromem a moc mě neseděl, oplastovaný dělá dojem větší motorky, ale mám krátké nohy a mlátil jsem se o stupačky. Alp vyhrál, na nic si nehraje a je dobře ovladatelný. Je fakt, že pro baťůžka na krátké cesty je ok, když jsme s manželkou jeli týden Rakousko, a nebo 14 dnů Slovinsko a Istrii, odmítala už slézt i na pumpě, prostě s kuframa to pohodlí je pro spolujezdce v porovnání s GS-1200 o hodně horší. Oba jsme si s Vlničem zvyšovali řídítka, aby se na dlouhé cestě člověk tak nehrbil. Při cestě po Rumunsku jsem zjisti, že 700 proti předchozímu TA 600 je na tom bídnějc s terénem...makadamovou cestu jsem musel po 1km vzdát... Prostě 700 je cesťák , ideálně pro jednoho a s baťůžkem na zmrzlinu nebo do vídeňské opery . Samotná motorka je nezmar...motor kultivovaný a provedení 2V do V nemá chybu. Až budeš měnit gumy, tipem ode mě je Dunlop Trailmax. Naložený Alp v lijácích nikdy neklouznul...původní gumy jsem měnil na 11,5 tis, na těchto mám 17,5, ještě mají 3mm ale už plošky, takže bude přezouvat. Poptej se Vlniče, má za sebou pěkné cesty a má jiné gumy. Každopádně máme prima motorky . Tak ti přeju plno šťastných kilometrů a skvělé zážitky z cest.

Vlnič
Vlnič napsal 03.10.13 v 18:18 10b.

Tý vole, třetí v týhle barvě , vítej amigo! Máš 10b za projevený vkus .Ty boční kufry bych taky snes ... jo a na Crosstoureru s DCT-čkem jsem jel včera, bylo to podruhý a zase mě rozmydlil na kaši...s veškerou úctou k našim Alpům, myslím nesrovnatelný... samo že i náklady na servis

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 03.10.13 v 08:40 10b.

Jardas444
Jardas444 napsal 02.10.13 v 18:37 10b.

Moc hezký Alpík a s těma koframa fakt super .Přeji mnoho spokojených kilometrů a je to za 10b.