Yamaha X-City 250 (2012)

Aktualizováno 24.11.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Jarda
Jarda napsal 24.11.12 v 07:52 10b.

Parádní recenze. Díky za ni. Taky jsem se rozhodoval o tomto skútru,ale nakonec jsem vybral levnější variantu a vyšší obsah. Piaggio X Evo 400.

Pavel-Šácha napsal 24.11.12 v 07:03

O tom prodeji jsem to taky slyšel a tak jsem rád, že nemám něco, co mají všichni. Už mám najeto téměř 7tis km a díky dece přes nohy jsem auto odložil asi do doby, než bude skutečně mráz a sníh.

Kamio1
Kamio1 napsal 31.10.12 v 20:42 10b.

Hodně dlouho jsem hledal stroj, který bude elegantní, bude mít kvalitu a bude designem esteticky nadčasový. Vybral sis opravdu dobře Co rozhodlo u mě proč X-City ano a X-max ne? X-max vypadá pro mě více tuctově, přestože má větší prostor pod sedadlem a hlavně... prodejce mi tvrdil, že prodá na osm X-maxů jednu X-City... a to rozhodlo Nechci masový design

Pavel-Šácha napsal 20.07.12 v 09:39

njn...sportovní je sportovní, já to mám na ježdění po městě a tak radši pro tyhle účely volím pohodlí. Plexi je akorát, nefouká za ním tolik. Zatím jsem s tímto strojem nadmíru spokojený - je to opravdu pohodlný stroj a jízda je klidná.

Broty
Broty napsal 03.07.12 v 14:26

Pěkný musí s to bejt pohodlnej pojezd s těma velkejma kolama a plexi, ale subjektivně mám radši sportovní vzhled, zatim :))

jirka04
jirka04 napsal 27.05.12 v 19:21

Člověče,toto mě nenapadlo.Řeším taky svůj 4. skútr,ponejvíce do města,a tahle Yamaha vypadá velice dobře.Díky za tip.

Cova
Cova napsal 25.05.12 v 08:20

Nic proti X-city, ale kdybych si měl vybrat, vždy by to byl X-max. Tohle na mě působí malinko metrosexuálně (nic ve zlém), X-max má přece jen sportovnější a "mužnější" švih... Plexi na něm bylo v pohodě, jen na dálnici při rychlostech kolem 140 km/h jsem se občas malinko přikrčil. Kola 15´´/14´´, při mé výšce 175 cm jsem na zem dosáhl v pohodě. Posed absolutně vzpřímený.

cat-nikita
cat-nikita napsal 24.05.12 v 23:43

To by byly cesty do práce

Pavel-Šácha napsal 24.05.12 v 17:44

jj...díky. Jezdit ve městě na skútru je zábava a radost.

istonbike
istonbike napsal 24.05.12 v 17:43

Nádherný stroječek,designově fakt dotáhlý taky bych ho bral 10b přeju super kilometry v městské "džungli"