KTM 950 Supermoto (2008)

Aktualizováno 7.4.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 52 záznamů

Driver-toys
Driver-toys napsal 29.12.21 v 15:24 10b.

Jasnejch 10 bodů
Super mašina a opravdu hodně šikovný jezdec
RESPEKT chlape! Dělám instruktora v motoškole, ale nedal bych ani desetinu toho co umíš

Figi25
Figi25 napsal 24.12.16 v 17:42 10b.

Skvěla recenze Úplně něco takového bych taky potřeboval a fotky skvěle

Wiky
Wiky napsal 27.06.16 v 22:27

Wind600 ty jsi asi úplně vylízanej ty magore. To co umí Karel na motorce bys nevymyslel ani ve spíčenym snu a budeš tady někomu psát ať to namotá na strom? Myslíš si, že je normální tohle někomu psát, asi ne co. Takže největší vylízanec jsi tady ty a s tvym občanským zatčením bych se chtěl potkat a nakopat tě při tom občansky do koulí ty kokote !!! Takže, shoř v pekle ty zasranej zmrde i s tvejma 50 km/h.

KarlZ750 napsal 26.06.16 v 16:23

Prej rozčílil, jen se směju, vážně jen reaguji na tvoje smysluplné příspěvky, které k tvé smůle nikam nevedou.
Ale snad by jsi mi nevyhrožoval. Na to nemáš koule někoho skopnout, to správňácí nedělaj, možná jen virtuálně, to jo.
A ikdyby, nejsem žádný máslo a jsem zvyklej padat, takže mi to nevadí a aspoň budu mít na kameře konečně svůj pád.
No už se na tebe těším broučku
Jak jsem řekl, nic se nemění, bohužel.

Demon90- jo bůh ví co to je zač, podle mě ani nemá motorku a jestli jo, tak jen v poličce v pokojíku
Aha on už tu s námi nebude, to je škoda no že si maže profil, asi jsme na něj byly ošklivý, chudík
A já si ho chtěl dát do přátel

freestr1 napsal 26.06.16 v 14:51

Furt lepsi se nekoho zastat nez psat hovna jako tu pises ty . Jezdi si dal svejch 50 a nas nech zabijet celou Plzen na prechodech a vytahni si konecne hlavu z prdele puso !!!

Demon90 napsal 26.06.16 v 13:30

Tvl tady je vetši prdel než na samotnem foru

Wind ty to nemáš v hlavě ok...snad nemužes bejt ani motorkář Skoda že si mažeš profil

Wind600 napsal 26.06.16 v 12:47

Ohh jak se rozčílil buzíček to mě ba, vídíš jak mě máš u píče a furt píšeš. Příště až tě někde uvidím dělat zase kundoviny, provedu občanský zatčení a zdrcnu tě dolů, svobodná země ne ani neví, kde žije, naše fosforová přilba. A ty freesrač1 si stoupni do fronty na kouření Karla, protože se ho bude zastávat celá Plzeň.

Připomíná mi to tu příhodu, jak jeli dva chytrolíni na Bory a najednou jim tam vjel autobus a BUUM...
Pamatuju si jak motorkáři z Plzně, neříkám že všichni, chtěli linčovat toho chudáka šoféra.

Tak snad se brzo někde potkáme koblížku
Třeba v servisu

KarlZ750 napsal 26.06.16 v 09:48

Demon90- Skútr nee, se koukni jaký kokoti na tom jezdí

KarlZ750 napsal 26.06.16 v 09:43

To co jsem řekl je pravda a věř nebo ne, je mi to jedno. A ujasni si co jsi vlastně viděl, nejdřív že mi tam skoro vyběhli lidi a pak že na ně pro změnu najíždim, uskakujou atd. Nepřejel jsem náhodou celou školku i s paní učitelkou, to by bylo téma co?
Asi máš potřebu se hádat, moje rada je, založ si moralistický téma pro ublížený správňáky a breč si tam a nezasírej mi to tady svejma výplodama spíčený fantazie, nikdo na to neni zvědavej, tak jak píše freestr.
A jsi docela milej, dost jsem se pobavil.
Jestli myslíš že mě rozhodí kecy takovýho umouňence jako jsi ty, to vůbec, na to nemáš.
Příště až tě nějak pohoršim, tak volej rovnou fizly, ale bohužel, stejně tím nic nevyřešíš.
Aspoň pak budeš mít o čem vyprávět někde na klobáse a nezapomeň taky říct že jsi mi popřál po internetu smrt. Budeš za hvězdu i když jezdíš 50.
Takže bohužel správňáčku, snažil jsi se, ale nic se nezmění a budu dál najiždět na kočárky s dětmi, nebo co jsi to vlastně viděl, blbý co? Papa pusinko.
A teď koukám že je za chvíli GP, tak ještě rychle do města a na někoho najíždět, snad to stihnu sakra.

Jinak díky kluci.

Demon90 napsal 25.06.16 v 22:50

Freestr- No prej Karl koupi prekonovaneho skutra a bude litat boky,wheelie na nem...

freestr1 napsal 25.06.16 v 12:16

Hele ty pablbe. Hled si svyho jezdeni a nestarej se o druhy. Az nekoho prejede tak doufam ze to budes zrovna ty a udela to ve velkym stylu Jsme svobodna zeme a kazdej si muze jezdit jak chce a kde chce. Stejne si tu nikdo z tveho poucovaci psani nic nedela Shoř v pekle prdelko !

Wind600 napsal 25.06.16 v 10:03

Tvl tak on může najíždět na lidi a je to v pohodě a já nejsem normální?
A ANO Karl je možná magor, ale jezdit umí, po zadním, bokem, po předním jsem ho nikdy neviděl :-/
a hrozně mu to závidím, proto píšu, ať to namotá na strom.

Ale ať si kurva jezdí někde kde nemůže nikoho přejet.

Demon90
Demon90 napsal 24.06.16 v 22:36 10b.

Wind600- Tvl jak můžeš psat takove bláboly a ještě nikomu prat aby se vysekal tvl...neni normalni toto :)
A Karl jezdit umi, fakt že umi ;)

Wind600 napsal 24.06.16 v 10:36

Bolí ego co, ty hňupe. Nechvástej se prosím tě kolik máš najeto, možná že to máš najetý nosem, nevím.
Každopádně, jsem viděl blbečka, konkretně tebe, jak vyletěl v driftu na přechod a málem ti tam vběhli lidi, jenže ona byla docela tma a tys asi měl jiný starosti, než koukat po lidech. A to, žes je nepostřehnul, to se není čemu divit, nejsi přeci superman. Nebo jsi superman? Moje rada je, běž si jezdit a léčit mindráky někam do pryč a nedělej kokotiny po městě, buď tak hodnej. Děláš ostudu nám ostatním co se snaží jezdit 50 a nedělat problémy.
A víš co? Přeju Ti ať to brzo namotáš někam na strom, ten neuskočí na poslední chvilku jako ty lidi a nebo aby tě sejmul stejně retardovanej člověk třeba s WRX, co mi bude tvrdit, že má najeto miliony kilometrů bokem buum a budeš už jezdit po zadním jenom na vozejku. Hmm přirozený výběr se tomu říká tak jen tak dál. A ty s tím RSV, si z něj neber příklad a jezdi "normálně". A nebo se běž podívat jak dopadla ta druhá káťa co jezdila po Plzni. Utržený kolo vidíš málokdy. Papa pusinky moje

PS uvidíš až budeš starší, třeba ti to docvakne a nebo nedocvakne a chcípneš, máš rodinu fosforová přilbo?
PSPS a neber si to tolik, časem to přejde

freestr1 napsal 16.06.16 v 14:44

Tyhle kecálky jako Wind600 miluju Týpek by si měl uvědomit že to co ty umíš na motorce on neumí ani s holubem v nosu Máš pravdu s tim že by mel víc jezdit než kecat

KarlZ750 napsal 15.06.16 v 16:01

Konečně nějakej moralista.
Hele chytráku, na motorkách mam naježděno přes 70 000 km v provozu, neříkám že to je nějaká extra porce, ale přes to město jezdím pravidelně a nikdy jsem tam neměl žádnou nehodu nebo tak.
Takže kdybych byl nějakej kokot, tak už se asi něco stane. O tom co tady píšeš vůbec nic nevím, svoje krizovky si pamatuju a bůh ví co jsi viděl. Tipnul bych si, že jsem jen někde dojížděl v driftu na světla nebo něco podobného. To ale neznamená že když to tobě přijde tak nebezpečný, že to já nemám pod kontrolou.
Možná kdyby jsi víc jezdil a míň kecal, tak to pochopíš, ale pochybuju.
Asi budeš dost chytrej, KTM jezdím už šestou sezónu a je to to nejlepší na čem jsem jel, takže je to motorka přesně pro mě.

Wind600 napsal 14.06.16 v 14:18

Já viděl jak jezdíš a myslím, že jezdíš jako pěknej kokot. Protože jsem viděl jak si málem sejmul lidi na přechodu. KTM pěkná, ale určitě ne pro lidi jako ty. Pa puso

Blueracing
Blueracing napsal 10.02.16 v 23:59 10b.

Moc pěkná KTM ,bezvadný video fakt se povedlo , po shlédnutí bych se šel nejraději hned svézt.

KubysKTM
KubysKTM napsal 28.01.16 v 16:50 10b.

Píšeš to moc hezky, hlavně ta poslední věta " kdo na tom nejel tak to nepochopí "

katrin
katrin napsal 28.12.15 v 12:47 10b.

Pája19
Pája19 napsal 01.06.15 v 15:16 10b.

Jen blbni!

iMAD58
iMAD58 napsal 28.04.15 v 20:26 10b.

Super mašina..snad jednou bude taky moje dávám 10b.

bigzed
bigzed napsal 26.04.15 v 11:07 10b.

Díky za koment Jojo, surová bez ničeho, ale je jak beránek Ale koukám, že ty prasíš i před zákonem... Rebel

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 23.03.15 v 12:35 10b.

Děkuji za komentář Vidím, že i Ty si tu jízdu maximálně užíváš! Moc hezká hračka.. tak spoustu zábavy... ať to lítááá

Adam12
Adam12 napsal 15.03.15 v 01:10

Tady není té parády o nic míň Super motorka a skvělý fotky Navíc z Plzně, to bych si mohl udělat výlet

MS_SUPERMOTO
MS_SUPERMOTO napsal 29.12.14 v 20:38

krasná a super fotky

sedlo-z-plzně
sedlo-z-plzně napsal 30.11.14 v 19:25

krásnej popis mašiny...!!!

čezetdolf
čezetdolf napsal 22.06.14 v 20:43 10b.

parádní a krutý fotky

Luc_22
Luc_22 napsal 22.06.14 v 13:15

Pěkná bombice, takové trochu kladivo na čarodejnice!
Přeju ještě spousty zábavy na tomhle ďáblovi

miciva
miciva napsal 21.06.14 v 19:32

hmmm krásná moto! a super vtipný fotky

adriisekk
adriisekk napsal 19.06.14 v 20:26

prostě palec

context
context napsal 29.05.14 v 15:08 10b.

pěkná mašina tak ať to lítá, přeji nekonečnou porci zábavy a dlouhou sezonu a pěkně jsi to napsal, sám bych to nenapsal líp

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 10.05.14 v 09:37 10b.

Jako málokomu Ti to na ní sluší užij si nadcházející sezónu

muncinana
muncinana napsal 20.04.14 v 09:38 10b.

Krásná motorka,at' slouží

Mipule
Mipule napsal 05.01.14 v 17:51 10b.

Dokonalá..

KarlZ750 napsal 01.08.13 v 11:17

zase to nepřeháněj takovejch je tady víc

maxx10
maxx10 napsal 31.07.13 v 21:43

absolutní hovado jezdec !!!tenhle pááááááááán v Plzni nema konkurenci!!!

Máma-RM
Máma-RM napsal 03.04.13 v 21:02 10b.

Super porno... :)

dzah
dzah napsal 14.03.13 v 22:17 10b.

Krásná, 10b a tiše závidím

rockstar17
rockstar17 napsal 16.12.12 v 20:34 10b.

Bombovej Bike na blbnuti 10b

Sisina
Sisina napsal 22.11.12 v 09:13 10b.

No tak tohle je pecka! Gratulace k výběru, to bych si taky nechala líbit. Myslím, že tohle už neprodáš 10b.

Strot
Strot napsal 03.09.12 v 17:36

cat-nikita
cat-nikita napsal 14.08.12 v 20:10

Na blbnutí to nejlepší

Maxim
Maxim napsal 11.08.12 v 21:09

puvodne jsem ji taky chtel,dobra strojovna 10!

mayhem
mayhem napsal 22.05.12 v 21:29

Gratuluju, konečně jsi našel cestu ke KTM

dalila
dalila napsal 21.05.12 v 15:06

Ahoj,mašina super,ale nepouštíš po cestě průběžně trus??

To musí jet jako debil. Za tohle jasnejch 10b.

kubas_zn
kubas_zn napsal 16.05.12 v 21:10

To je něco pro tebe
Tak ať vydrží!

Veeman
Veeman napsal 13.05.12 v 21:09

Moje bývalá kačena tak ať ti slouží chlape

poli651
poli651 napsal 13.05.12 v 18:38

Moc pěkný. Perfektní stroj

istonbike
istonbike napsal 13.05.12 v 17:50

Nádherná Kačena...to bude divočina dávám 10b s přáním super adrenalínu v sedle

freestr1 napsal 13.05.12 v 17:42

Jo pekny. A pekne jede po zadku i ve dvou

biosák
biosák napsal 13.05.12 v 17:41