Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník kišši
Vloženo 19.3.2012
Aktualizováno 10.2.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

kišši
kišši napsal 15.10.13 v 19:55

ahoj, ďakujem, som rád , že sa ti páči. Áno, tú hrču som už vyhodil a dal som tam práve spomínané Y od Leo Vince, no výfuk som dal od anglického výrobcu Viper..je to profi race výfuk bez DB killera, takže to dosť rachotí, ale mne to nevadí, no keď sa motáme viacerí, tak idem radšej posledný V prvom rade som odľahčil motku o pekných par kilo a hlavne tá hrča nezavadzia.. po druhé má moto lepší ťah odspodu..predsa len zvazujem kúpu DB killera, ale to hlavne preto keď ideme niekde ďalej viaceri, nech nie sú zo mňa taký ohučaní

Vlnič
Vlnič napsal 15.10.13 v 18:19

Máš pěknou fotogalerii a líbí se mi, že si šel vlastní cestou a motorka se od série liší . Líbí se mi tvoje hliníkové kufry. A prosím tě pokud bys mohl přihodit nějaké info o tom, jestli jsi už amputoval ten katík a jakou s tím máš zkušenost. Taky tam máš krabici Leo Vince, vyfocenou pružinu Hyperpro... to všechno mě zajímá . 10b

Pechin1
Pechin1 napsal 13.04.12 v 19:32

Krásnej kousek .Přeji spoustu dalších šťastných km.Dávám jasných 10b

kišši
kišši napsal 20.03.12 v 09:52

Vevi - ďakujem krásne, veľmi sa z nej teším a som veľmi spokojný inak som si pozeral Tvojho Varana, vyzerá úplne ako nový vkraása!

Vevi
Vevi napsal 19.03.12 v 11:31

dobrá volba, a nejen na cestování v jednom výkonu se bát nemusíš ani ve dvou .TA v plné výbavě = pohodlné cestování kdekoliv . Vypadá fakt pěkně přeju stále plnou nádrž a spousty spokojených km bez nehod. za mě 10b