Jawa 250/559 panelka (1968)

Vlastník pladin
Vloženo 8.7.2011
Aktualizováno 28.2.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

CadLubeen
CadLubeen napsal 16.10.16 v 18:06 10b.

Původní je původní! Prostě super To se dnes mezi lesem renovovanejch bajků už jen tak nevidí. Vape bych se nebál, není vidět a vrátit to můžeš kdy chceš Akorát to zrcátko...

kuzmič
kuzmič napsal 01.05.16 v 15:06

Pěkná Jawka...! Nepamatuji si, že bych měl někdy se svícením a dobíjením problém, jen blinkry blikají nějak srandovně...

panela
panela napsal 25.10.15 v 19:24 8b.

Vape není nevratný zásah do originality, mám ho na 354 i na 559 a na obě mám 1 aku ikdyž není ani potřeba, původní díly jsou v bedně kdykoliv použitelné

stenlijawa
stenlijawa napsal 22.08.15 v 22:48

Take jsem premyslel o vape, ale jak rikas, je to dost velky zasah do originalu, tak jsem to vyresil elektronickym relatkem a super! Dobiji i ve velmi nizkych otackach, takze pohoda.Myslim, ze je to slusny kompromis mezi klasikou a vape zapalovanim.

jawys
jawys napsal 18.03.15 v 21:24

jojo původní je neej...
www.175jawa.wz.cz

Julio
Julio napsal 16.11.14 v 07:21

Pěkná , moc pěkná a pokud mohu doporučit Vape není zcela nutné.
Při správném seřízení i staré původní dyamo to jakž takž a celkem v pohodě zvládne. Stejně se moc v noci na JAwách už nejezdí.

kamilbiker1
kamilbiker1 napsal 08.08.14 v 10:33 10b.

Tak má Jawa vypadat. Leštěnky sice lahodí oku, ale mašiny mají hlavně jezdit.

podzemák
podzemák napsal 06.02.13 v 09:43 10b.

Velmi zachovalý stroj, moc pěkný,

Piita
Piita napsal 17.07.11 v 11:34

Luxusní,moc semi líbý

boek
boek napsal 13.07.11 v 08:22

Pěkný zachovalý kousek ze kterého jsou cítit že jezdí a slouží, byla to první opravdová motorka na kterou jsem v dětství hned po pionýrovi osedlal, tak k ní mám taky vztah. Když ji miluješ není co řešit 10

bimbo750
bimbo750 napsal 12.07.11 v 22:33

Píšeš-udržovaná motorka. Udržovanou motorku si představuji kapku jinak.

kawajawa
kawajawa napsal 11.07.11 v 23:05

moooc pěkná, jestli je to origo stav tak rozhodně zachovat, mám jí v obdobným stavu vývoz pro sovětské soudruhy, bohužel jsem ji o víkendu položil na štěrku před Mladou Vožicí

Ritchy
Ritchy napsal 11.07.11 v 10:35

pěkná. já tam Vape dám, na původní stav to mít vliv nebude, když je vše schovaný. Aspoň bude klid a bude se moct jezdit

EEE
EEE napsal 10.07.11 v 21:02

Klasika. Panelku jsem měl taky jeden čas. Koupil jsem ji od kolegy v Bechyni v roce 1989 bez předního kola bratru zhruba za 800 kčs a jezdila bezvadně. časem jsem si k ní koupil od jednoho známýho Pávika a pozdějc i sajdku. Byl jsem tenkrát v sedmým nebi, když jsem na ní jezdil víkend co víkend v létě v zimě za rodičema přes 130 km. Ale jezdila. časem jsem na ni udělal generálku a nový lak, a pak přišla krize a já ji musel pustit do světa poměrně levně někdy v roce 2003. Dodnes toho lituju. Moc. Jinak s tím dobíjením mám taky problémy u peráka. Je tu stále origo dynamo a přeci jen už je za horizontem schopnosti dobíjet a jet trošku slušně. Za dva měsíce mi totálně to svícení vytlouklo baterku a policajtům vysvětlovat proč nesvítím nemá cenu, už jsem párkrát za to zaplatil. Vape taky chci koupit, pod deklem to nebude vidět a dynamo si nechám schovaný pro případ nouze, ale důležitější je si užívat jízdy a netrnout strachy kdy to zase začně blbnout. Stačí už, že jsem minulý týden tlačil osm kiláků vesměs dokopce.

Dolin
Dolin napsal 09.07.11 v 23:11

Bohovská!!! Za vztah 10b!!

Milan1963
Milan1963 napsal 09.07.11 v 21:09

P ěkný popis.Dávám 10 b. tak zachovalé motorce,no a s tím svícením je problém.Já to řeším tak,že svítím jen v obci,mimo obec se baterie dobíjí a tak jezdím.Mota mám též v originále.