Ducati Monster 750 (2002)

Vlastník Ajwosh
Vloženo 16.11.2009
Aktualizováno 9.5.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

herbelife
herbelife napsal 18.02.12 v 10:13

se mě na nich libí ten zvuk a jeji vlastnosti. pěkna pěkna .

Bohunka
Bohunka napsal 04.08.10 v 21:31

Zdarec, už jsem Ti červeneho dábla chvalila na Kruciku-tak tady mas 10b

Ondra640
Ondra640 napsal 27.04.10 v 06:25

Nemas tak trochu blbej pocit kdyz si jezdis a ja musim makat v tom poblbanym recku kua?
Ale 10. kvetna to rozjedem spolecne :) uz se kua tesim

s2r.david
s2r.david napsal 16.04.10 v 13:04

Oprava-ne tom ale to je OLIZOVAČ

s2r.david
s2r.david napsal 16.04.10 v 13:02

Čau pane,díky za NJ.A odemně to máš do plných.A tomu vemenovi normálně říkej olizovač,protože tom je OLIZOVAČ

Ivos napsal 16.04.10 v 08:42

Zdarec strycu.Ti dam takeho olizovaca ze uvidis Me tak jeste reknes a ja tady vytroubim ze jezdis s instruktorem 40 v 30tce!!! Jeje

Ivos napsal 19.12.09 v 21:36

sem chtel napsat olomoocky!no.

Ivos napsal 19.12.09 v 21:34

Čiao ty chachare oloocky.Se tu kukaś enem estli někdo chválí tu tvoji nádhernou Mášu!Co ty prde?Ti asi nedovezu prácu nádechu vydechu!

WhiteS
WhiteS napsal 26.11.09 v 18:11

Pěkná motorka! Člověk se na ní musí úžasně vyřádit. Ten posez musím někdy vyzkoušet! Dvojhrnek má jistě i parádní zátah. Ať jezdí! Hodně bezpečných kilometrů a krásných zážitků na moto , Whites

Jaris998
Jaris998 napsal 19.11.09 v 22:30

pěkná ducka ať dobře slouží
DMC.motobiker: není to pravda M900 jde do zatáček huře, jel jsem na obojím...a motorový rozdíl je troufnu si napsat brutální...

Ajwosh
Ajwosh napsal 18.11.09 v 18:33

missy> to já neřešil srovnávání modelů..naskytla se příležitost tak sem se jí chytil ale mazlík jede trošku líp jak sériová 750 sice to není 900, ale pár koníků navíc má..a je to poznat..a myslím tato motorka na rychlostní rekordy nejní a ohledně foukání mi snad malinko pomůže ta maska

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 17.11.09 v 23:15

missy> Jo takhle , tak to jo , no ale že by šel M900 do zatáček hůř , podle mě musí jít do zatáček úplně stejně jako M600 , akorát tě z ní rychleji vytáhne , asi jde spíš o zvyk , na první svezení mi M750 taky úplně neseděl, ale po pár Km v zatáčkách to byla stejná jízda jako na M600 , akorát trošku rychlejší , a na M900 to bude stejné, i když na M600 je super že mu můžeš dávat pořád plnej kotel bez obav že by třeba mohl prohrábnout... A kapot se ti zachtělo jo? No ono to na tom ale také fouká, akorát že se tam dá kam schovat, třeba na 916 mi příjde že to fičí úplně stejně jako na Monsteru , akorát že když se mi to zdá už moc, dá se zalehnout a před tím větrem se schovat , ale moc často netřeba, protože opravdu nepříjemné to začíná být až kolem těch 200 - 220 Km/h , do té doby pohodička...

ReznikCZ
ReznikCZ napsal 17.11.09 v 21:07

Nádhera

missy
missy napsal 17.11.09 v 13:57

DMC.motobiker: kdepak, šetstka mi ještě stačí. Zajímal mě ale rozdíl v krouťáku a v zatáčkách, protože když jsem jela na M900 tak se jí do zatáček tolik nechtělo jako M600. Já myslím, že u šetstky ještě nějaký čas zůstanu a když ne, tak chci už jedině něco s kapotou, aby na mě nefoukalo

Rado_
Rado_ napsal 17.11.09 v 11:47

Máš to za deset b. o něco slabší sestřička mého M900... na cestování by to ale chtělo hodit laufy níže nebo to nějak pořešit, at ty brašny nespálíš...to spíše, páč na druhou stranu u výfuků dole musíš pořádně připevnit brašny a´t nelítají, jinak je odřeš o kolo

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 17.11.09 v 11:22

Je to moc krásnej stroj , ta origoš maska vypadá skvěle jako vždy , rámusy musí dělat pěknej rámus , a navíc vedou pěkně vysoko , takže je jen tak neprodřeš , a dva kotouče ti můžu jenom závidět , zde není co dodat , jasných 10b...

missy> Copak, šestka už je málo? Já to říkal... Já mám možnost objektivního srovnání, protože i na 750 už mám něco najeto , a ten rozdíl není nic moc, v podstatě nejvíc to jde poznat na max. rychlosti, která je asi o 20 Km/h větší - M600 = +/- 170, M750 = +/- 190, a taky je velkej rozdíl v krouťáku, kterej je tam už o dost víc cejtit, šestka jako by proti sedmpade netáhla , o to víc to ale už zlobí v zatáčkách , a z toho plyne lepší zrychlení a všechno, ale jsou to opravdu minimální rozdíly, z M600 bych šel jedině do M900, M750 se hodí spíše pro začátek , být tebou devítka jasná volba , i když já šel ještě trošku dál, ale vlastně ani tak moc ne, také mám "jenom" tu devítku...

missy
missy napsal 16.11.09 v 23:12

Fešanda, moc gratuluji. Škoda, že jsi tak z daleka ráda bych porovnala jak moc velký rozdíl mezi 600 a 750 je. Asi velkej

Ivos napsal 16.11.09 v 20:03

Zdarec Ajwoshu!!!Velikanska gratulace k prelugzuzni maši!!! Preju hafo km se stastnym a zazitky naditym navratem.At slouzi a moc neplas zverinec zavreny v ZOO!Maj sa a nech se darit.CIAO.