Honda GL1500 GoldWing (1993)

Vlastník JB21
Vloženo 27.7.2009
Aktualizováno 27.7.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

FIDO.
FIDO. napsal 27.05.10 v 20:58

nádhera i já už znám ten pocit sedět v křesle a ukrajovat kilometry za zvuku libích tónů valících se z reproduktorů 10b.

Tik
Tik napsal 06.12.09 v 11:36

Parádní parníček! Tchán si nedávno pořídil totéž a je to móóóc fajnové svezení! Přejem mraky pohodových kilometrů!

JB21
JB21 napsal 18.10.09 v 18:49

No musím říci, že jak jsem se jí bál, tak ba naopak, je to radost... Letos najeto cca 3000 km. A už se nemůžu dočkat jara zima bude dlouhá. Na to jak vypadala tak jsem si myslel, že jsem udělal špatný obchod, ale musím říci, že vzhled je opravdu až to poslední, zatím mne nenechala nikde, u když u motoru jsem si nebyl jistý zda se dožije zimy. Jediné u čeho jsem měl větší problém byly opravdu jen ty brzdy... Přes zimu bych je mohl vyměnit, jak kotouče tak destičky, nechám poštelovat karburátor, a pokusím se sehnat na interentu to co potřebuje vyměnit ( kapotáž ) ochranné rámy, a zadní kufr, spíše zámky tam jen nesedí. Jinak radost, radost, radost...

Robasco
Robasco napsal 31.08.09 v 10:53

Ahoj,
na tuhle motorku jsem se byl podívat, celkem nebyla špatná, ale nevzal jsem jí především kvůli tomu přepákování. Jinak si dej ještě pozor na poměrně dost opotřebované kotouče. Jsou dost drahé a při použití neorigo destiček jsou do háje. Kosmetiku bych neřešil, ta nejezdí. Přeju mnoho super kiláků s tímto tankerem. Nalítal jsem letos kolem 4000km na GW a krom manévrování na místě (otáčení, rozjezdy do zatáček a tak) je to jednoznačně top cesťák. Ať to lítá

BaluJarda

Boža napsal 28.07.09 v 20:33

Jó, není nad pohodlíčko tak si jí užívej 10 bodů

Mach1
Mach1 napsal 28.07.09 v 11:10

Paráda,k tomuto stroji není co dodat .Přeji pohodovou,bezstarostnou jízdu

Mefisto666
Mefisto666 napsal 28.07.09 v 09:36

Jak napsal Pavel (Draco) je to auto na dvou kolech. Prostě luxus na cestách. Pohodové kilometry a plnou nádrž. Za 10.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.07.09 v 09:32

LUXUSNÍ PARNÍK

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 28.07.09 v 05:22

CryingDragon
CryingDragon napsal 28.07.09 v 03:48

To se jednoho dne probudil japonec, přišel pozdě do práce, mněl blbej den, tak se pustil do práce a až byl hotov tak si uvědomil že sice maká v hondě ale ne v odvětví motorky ale auta, a tak už to tak nechaly a je z toho Gold Wing, mně se ta moto libí, je to opravdu luxus, jako bych seděl doma v křesle a přitom byl na cestách. Tak at ti to jezdí.