MZ 125 SM (2007)

Aktualizováno 16.4.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 89 záznamů

PRiPaDoVaK napsal 25.02.09 v 14:54

jj, s tím sitičem jsem si chvíly hrál, a chce to startovat s plným a hnedka jak naskočí tak ho o koušíček ubrat, a pak už je to bez problému, nechám jí tak minutku dvě vrčet se sytičem, vypnu a pak si krásně brumlá do vejfuku... jinak koukal jsem a máš tam obutý docela fešný kolečka...

mainlou napsal 25.02.09 v 08:31

jasny...Jo a co se týče chcípání mz tak mi chcípe jen kdyz to preženu se sytičem...kdyz ji necham vrčet na sytič moc dlouho..pak ho vypnu a jedu,pak nekde zastavim a jak spadnou otačky na volnobeh tak to zacne pokuckavat a chcipat...nw v cem to je...proste kdyz startuju mz tak dam sytič nastartuju a hnedka ho vypnu...ptz jak ho necham dlouho zapnutej a ujedu treba 10 km motor rozpalenej a porad chcipe na volnobeh...jediny co pomuze ji nechat chciplo treba 10 minut a prejde ji to...je to naky divný stim sytičem ale prej nejsem jedinej komu to dela...ale me i tedka v zime chyta na cvrknuti i bez sytiče:)

PRiPaDoVaK napsal 24.02.09 v 16:26

heled, je to sice tvoje věc, ale já bych na to nedával jinej vejfuk než co doporučuje fabrika... ono stačilo když jsem vyndal z toho sebringa vložku... 1) to byl nesnesitelnej rachot a za 2) to taky nejelo jak s vložkou, takže krok zpátky... když jsem koukal na youtube tak tam hodně měly laďák cobra racing, a vypadalo to že je to vejfuk na SMko... jinak můj osobní názor že na 4t 125 nemá laďák moc smysl, tam jde akorát o zkukovou kulisu, může to přidávat maximálně tak 0,5kw, a to možná přeháním... já ho tam nemít od předchozího majitele tak mi ani nenapadle ho koupit... to bych těch 6-7 tis. radši přidal na hadry

mainlou napsal 24.02.09 v 14:07

no ptz chci taky ladak...a chci sehnat nakej podobbnej sebringu...ptz mel jsem tam od arrow ze 6kila kawi a stim to jelo hur...ale jinak zvuk v pohode

PRiPaDoVaK napsal 23.02.09 v 17:38

a ještě, k čemupak to potřebuješ vědět???

PRiPaDoVaK napsal 22.02.09 v 17:06

mainlou: tak teď máš smůlu, už nejsem doma, ale na intru, takže budeš muset počkat do soboty

mainlou napsal 22.02.09 v 16:21

hele kdyz mas na tom ten sebring...jakej ma prumer roury?vyfot ho zevnitr bleskem

PRiPaDoVaK napsal 17.02.09 v 17:26

kacerson
kacerson napsal 17.02.09 v 17:03

dej tam větší trysku a máš neskutečnou fintu

PRiPaDoVaK napsal 14.02.09 v 17:54

to já právě moc nevím, uvidíme na jaře až bude trochu teplejš, ono taky karburátor je na teploty náchylnější než stříkačka

M4rť4s
M4rť4s napsal 14.02.09 v 09:54

Já si myslim že to dělá větčina 4taktů, že když jsou studený tak nedrží volnoběh. mě to teda Yamaha dělá

rider_Danny napsal 13.02.09 v 19:02

objem zustane stejnej.. ten motor má na mnohem víc než je základ a série což je 11kw.. fintu ti povim někdy časem až zjistim jak to bude atd

PRiPaDoVaK napsal 12.02.09 v 20:14

to bych taky chtěl vědět... jediný co mi napadá je zvětšení objemu

mainlou napsal 12.02.09 v 01:47

tak to bych chtel vedět jak.rekni tu tvoji fintu

rider_Danny napsal 10.02.09 v 18:29

tak já mam za sebou vejfuk a bástry. kola budou snad do 16.2.2009 a pak tam seknu zrcátka, řidítka(dural), gripy a blikny. tim je zatim konec a jde se šetřit. pak se vrhnu na výkon. mam fintu jak z toho dostat víc a spotřeba nevleze přez 5l na 100km

PRiPaDoVaK napsal 07.02.09 v 21:56

no zatím to vypadá akorát na nějaký páčky, nejspíš titax... láďák a zrcátka už mám... a navíc, tuning není nic pro mě, já jsem spíš na to aby to líp jelo než vypadalo... jasně musí vypadat k světu, ale garážovou lešťěnku z toho nechci... no a pokud by to vyšlo tak bych chtěl nechat vyleštit ráfky... a co ty??? už máš něco za sebou???

rider_Danny napsal 06.02.09 v 18:49

tak co plánuješ za úpravy??? čekaj tě nějaký??

Machmi
Machmi napsal 02.02.09 v 12:24

Pěknáá někdy můžem dát projížďku

treater napsal 01.02.09 v 21:08

jj dostal ho za maturitu, za rok bude yamaha r6 u me trala

PRiPaDoVaK napsal 01.02.09 v 20:41

hovno... kde by na to vzal???... a zrovna na GSo, který pod 100 neseženeš

treater napsal 01.02.09 v 18:44

jo frajere tak ten přesedlal na BMW GS 1100 myslim :D

PRiPaDoVaK napsal 01.02.09 v 15:42

to víš, najdu všechny známý lidi, a navíc už jsem tě viděl hodněkrát ve svninibrodu ...tobě přeju taky a někdy můžem vyrazit, i s kasou, jestli má ještě varana

treater napsal 01.02.09 v 10:40

zdarec... znám já tě ze základky co ? Jakto že si mě tu našel ? Jinak přeji hodně kilásků a až to položíš tak se ozvi

PRiPaDoVaK napsal 26.01.09 v 17:44

ok... určitě bych dal někdy spycha, mám to do berouna kousek tak bych vyrazil, a aspoň poznám nový lidi

rozawaran
rozawaran napsal 23.01.09 v 14:59

PRiPaDoVaK napsal 23.01.09 v 08:51

no tak až se udělá hezky a dodělam pápy tak bych dal nějakou jízdu

rider_Danny napsal 22.01.09 v 20:35

tak takhle jsem tu mojí koupil .. neboj změny nastanou. už se na nich dělá. a až budou tak to bude mazec. jinak kdybys ctěl můžem někam zaject mam kámoše s MZ a i jinejma motorkama tak pokud by se ti chtělo .. není co řešit

PRiPaDoVaK napsal 22.01.09 v 18:46

jj vše jsem kontroloval, a na levo jsou jenom odřený nálepky,rám ne nepoškozenej, chladič na svym místě a neteče i kdybych chtěl... jinak díky, už se těším na sezonu a přeji ti hodně km bez nehod

rider_Danny napsal 22.01.09 v 18:31

dobrá motorka kamaráde. mam jí taky a luxus. ale nebyla tahle náhodou padená na levou stranu? zkontroloval si pořádně všecky věci? plasty, rám, chladič atd.? písni do mejch přízpěvků dík. a at jezdí..

Předchozí
1 2