Yamaha SRX 400 (1987)

BaluJarda napsal 04.01.09 v 23:24

Za popsání SRXka ,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:12

hoj tak zase tu dneska sem to byl konečně letos provětrat srxíčko je srxíčko. lítá jak se patří. mám tam teda už jinej laufík taky jiný sání a ted se chystám na něj dát drátěný kola ale to bude na dýl no. jinak foto ti klidně pošlu ozvi se bud na icq:201-744-226 a nebo na mail: fizzbiker@gmail.com rád ti pošlu foto.

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:12

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:07

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:07

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:02

Fizzbiker napsal 25.02.08 v 00:02

napsal 24.08.07 v 15:13

Ooo děkuji za slova chvály! Pošli kdyžtak nějaké foto a odkud vlastně jsi... Mohli bysme dát někdy, někde pokec... A že posílám SRXku pusinu a ráda na něj vzpomínám!!!

napsal 22.08.07 v 11:31

tak si to představ no zadřená vačka co už alespon se ji muzu trošku porýpat ve střívkách. jinak bezva bike. je vidět že jsi o ni pěkně pečovala spoustavěcí je tak zachovanejch že sem cumel jak tele na novy vrata.

napsal 05.03.07 v 22:27

tak přesně tuhle jsem si koupil a dyž říkám přesně tak doslova tu co je tu na fotce doufám že jsi ji moc neuhonila

napsal 16.02.06 v 16:17

napsal 20.04.05 v 16:46

ahoj<br />
loni jsem si ji koupila a bohužel jsem toho zatím moc nenajezdila, ale zdá se mi docela těžká..<br />
Zajímalo by mě jestli by se na ní nedal sehnat starter?nebo je to blbost a jsem odkázana na kliku..se kterou mi to ještě moc nejde..měj te se..<br />
<br />

napsal 16.02.05 v 11:53

SRX 400 r.v.1992 byla moje první jap.mašina a vzpomínám na ní rád.Vím,že výkon nic moc,ale zase na druhou stranu jich to moc nejezdí a podle mě je to nekonzumní a charismatická motorka.Dá se s ní i cestovat.Ve dvou jsme byli v Chorvatsku a rok po tom,když si ji ode mě koupila přítelkyně,s náma úspěšně zvládla i Španělsko.Pro ženskou ma vyježdění myslím skvělá volba!Tak se drž a moc ji netrap

napsal 13.07.04 v 11:48

Díkes za všechny kladné komentáře. Ať Vám to všem jezdí bez problémů a hodně sluníčka na cesty....

napsal 04.06.04 v 15:29

co mam to je srx 600 a proc. je kokot bo tomu nerozumi asi ani jednomu a je to fajne a šikovne oboji. 650 sv dost dobré moc přeju čus.

napsal 27.05.04 v 21:26

Ahojky,neco podobnyho ale malinko mladsiho mam asi mesic a plne doufam, ze u toho nezustanu.Jsem baba tak naprosto rozumim touze po SV,a hlavne po novym typu, taky je to muj sen,slusnej pocet koni,vcelku lehka.
Preju ti at se ti to splni

napsal 16.12.03 v 20:00

supr moto